Компанія Acronis, світовий лідер у галузі сучасного захисту даних, постійно розвивається та розширює свій набір рішень для кіберзахисту згідно з загрозами, які постійно змінюються.

У зв’язку з цим Acronis оголосив про придбання рішення DeviceLock – провідного постачальника програмного забезпечення для керування кінцевими пристроями/портами і запобігання втрати даних (DLP) для підприємств і державних установ по всьому світу.

Лідер у запобіганні втрати даних у кінцевих точках

Компанія DeviceLock заснована в 1996 році і є лідером у галузі запобігання втрати даних на кінцевих точках. Клієнтами компанії є банківські та фінансові установи, урядові та оборонні відомства, медичні, фармацевтичні, виробничі і роздрібні компанії.

Майже дві третини серйозних витоків даних компанії відбуваються з вини співробітників, підрядників або відвідувачів – як випадково, так і в результаті навмисних дій. Програмне забезпечення DeviceLock призначене для того, щоб зупинити такий витік біля джерела, забезпечуючи першокласний захист цінних даних від інсайдерських загроз.

Acronis і DeviceLock – краще разом

Технологія DeviceLock буде інтегрована в кібер-платформу Acronis, що зробить доступними нові сервіси через портал Acronis Cloud Solutions.

Засновник і технічний директор DeviceLock Ашот Оганесян заявив, що «Об’єднання з Acronis прискорить випуск інноваційних продуктів, розширить канал збуту і дасть можливість використовувати існуючі технології для задоволення потреб клієнтів… Ми впевнені, що це придбання захистить ще мільйони користувачів і забезпечить безпечне і надійне розгортання систем захисту даних по всьому світу».

Пропонуючи рішення DeviceLock партнерам Acronis, постачальники послуг зможуть краще керувати потребами своїх клієнтів у захисті даних. Засновник і генеральний директор Acronis Сергій Білоусов зазначає, що це придбання допоможе компанії Acronis і її партнерам вивести вирішення завдань, які ставить перед ними ІТ-ринок, на новий рівень.

“Додавши рішення DeviceLock до нашого портфеля продуктів і послуг у галузі кібербезпеки, ми надамо партнерам і клієнтам простий спосіб забезпечити безпрецедентний рівень функціональності серед DLP-рішень для кінцевих пристроїв у доступному ціновому діапазоні. Ми розглядаємо можливість, як розробки нових рішень всередині компанії, так і придбання додаткових провідних вендорів, щоб додати ще більше можливостей в наш існуючий портфель”.

#CyberFit майбутнє DeviceLock

Надалі Acronis планує продовжувати удосконалювати свої пропозиції у галузі кібербезпеки світового класу, додаючи додаткові можливості, які допоможуть перетворити галузь.

Рішення Acronis на базі MSP, що вже стали кращими у своєму класі, продовжують удосконалюватися в міру розширення послуг, пропонованих через портал Acronis Cloud Solutions. Крім того, Acronis продовжить роботу над новими версіями DeviceLock DLP, зберігаючи при цьому повну технічну підтримку.

Джерело Acronis

З питань придбання рішень Acronis звертайтеся до наших спеціалістів +380 (44) 383 4410 або sales@softico.ua.