TotalSoft

Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором продуктів TotalSoft в Україні. Ви можете купити у нас рішення TotalSoft, а також отримати консультацію з приводу цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії TotalSoft в вашому конкретному випадку.

Один з найбільших розробників ERP систем у Центральній Європі.

Компанія TotalSoft починали свій шлях в Румунії більше 20 років тому. У 2002 році вийшов флагманський продукт – Charisma ERP. Вже в 29 країнах світу компанії і банки вибрали Charisma ERP завдяки відмінним рекомендаціям і модульній системі яка дозволяє легко керувати фінансово-банківськими бізнес-процесами.

На поточний момент TotalSoft впроваджує свої програмні продукти в більш ніж 35 країнах світу для компаній в таких сегментах, як сільське господарство, лізинг, медицина і фармацевтика, державні установи і т.д.

Технології та інновації, що впроваджуються TotalSoft, допомагають компанії позиціонувати себе, як найбільш важливого постачальника систем ERP з Румунії. Інновації супроводжують вже більше 20 років кожен продукт компанії. Основний напрямок розробок – моделі та рішення для побудови ефективних бізнес-процесів за найвищими стандартами.

TotalSoft фокусується на потребах клієнтів і надає їм комплексні платформи для оптимізації і побудови бізнес-моделей.

Дивитися про TotalSoft

Офіційний сайт: http://www.totalsoft.ro/

Купити продукти TotalSoft