Бухгалтерський модуль для Charisma ERP

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії Бухгалтерський модуль для Charisma ERP звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором продуктів Бухгалтерський модуль для Charisma ERP в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Бухгалтерський модуль – це програмне рішення, яке збирає всі дані з операційних модулів Charisma ERP та інтегрує їх у формі бухгалтерської документації.

Повний опис

Незалежно від структури, розміру, мови, валюти або компанії-власника рахунку, модуль здатний централізувати фінансові дані, обробити інформацію про фінансовий статус компанії або про результати і фінансову динаміку за будь-який відрізок часу.

Фінансові та операційні переваги:

 • Знижує операційні витрати. Завдяки зменшенню часу, що затрачується та людських ресурсів, які потрібні для інтеграції і організації бізнес-процесів, Бухгалтерський модуль значно знижує операційні витрати, а також покращує координацію на рівні відділів.
 • Скорочує час на підготовку звітності. Рішення допомагає позбутися зайвої роботи, знижуючи завантаження під час підготовки звітності.
 • Зберігає час і гроші. Завдяки скороченню часу і трудовитрат на складання звітності, досягається швидка окупність інвестування в продукт.
 • Знижує комерційні ризики. Раннє прогнозування та аналіз чинників дозволяє знизити ризики, пов’язані з комерційною діяльністю.

Функції:

 • Забезпечує паралельний менеджмент філій компанії або декількох компаній або як частини холдингу, або як окремих сутностей.
 • Дозволяє задавати фінансові та бухгалтерські періоди, які система відстежує і може робити автоматичні дії.
 • Дозволяє одночасно працювати в декількох бухгалтерських системах, як внутрішніх, так і зовнішніх, наприклад, МСФЗ, ГААП та інші. Кожна операційна транзакція буде по-різному врахована в залежності від типу бухгалтерської системи.
 • Рішення відповідає нормативним вимогам.
 • Забезпечує високу ступінь конфігурованості – найважливіші сутності можуть бути адаптовані під потреби конкретної компанії: рахунки під бухгалтерську систему, центр виплат – під локальні ціни і витрати, бухгалтерські моделі – під операційні транзакції, класифікацію рахунків, значення ПДВ.
 • Дозволяє працювати одночасно в двох різних періодах (місяці, роки). Таким чином, місяць, що закривається і прийдешній місяць можуть оброблятися паралельно. В кінці року можлива правка в грудні до самого закриття балансних аркушів. Всі зміни будуть перенесені у відповідні дати майбутнього року.
 • Це мультивалютна система – дозволяє записувати дані в будь-якій валюті, з одночасним перекладом її в базову валюту. Звіти можуть бути згенеровані негайно, в будь-якій валюті.
 • Бухгалтерські елементи автоматично створюються в операційних документах, базуючись на бухгалтерській моделі, яка налаштовується під час запуску системи. Всі автоматичні елементи негайно стають дійсними і з’являються в бухгалтерському обороті.
 • Інтеграція з системою управління ризиками.
 • Дозволяє ручне введення бухгалтерських елементів в особливих випадках. Здійснюється шляхом використання стандартних макетів або безпосередньо авторизованими користувачами.
 • До кожного бухгалтерського запису (створеного вручну або автоматично) прикріплює додаткову інформацію (про відділ, проект, контракт і т.д.), корисну для створення звітів і подальшого пошуку по цій ключової інформації.
 • Готує всі передбачені законом звіти (локальні, регульовані Національним банком і т.д.) та широкий спектр стандартних звітів:

– Головна книга бухобліку, Головна книга, Місячна головна книга, бухгалтерські записи (за різні періоди, в різних валютах), Журнал продажу, Журнал придбань, декларація ПДВ.

– Звіт по обміну податковою інформацією, статистична декларація.

– Конфігурується бухгалтерський балансний лист (синтетичний, аналітичний, багаторівневий, з різним типом колонок, з винятками з рахунків та інше).

– Податкові зведення і ПДВ.

– Спадковий статус, рахунки прибутків і збитків.

 • Дозволяє користувачам генерувати звіти з використанням бази даних і генератора звітів.
 • Дозволяє легко, через дружній інтерфейс конфігурувати всі спеціальні підсумкові звіти (балансні листи, прибуток і збитки, готівкові потоки та інші). Будь-яка кількість таких звітів може бути збережено для подальшого використання.

Модуль природним чином інтегрується з іншими модулями Charisma ERP: Фінанси, Продаж, Замовлення, Фіксовані активи, Бюджет, Інвентаризація, Зовнішні угоди, Управління страхуванням, Управління фінансовими контрактами.