Фінансовий модуль для Charisma ERP

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії Фінансовий модуль для Charisma ERP звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором продуктів Фінансовий модуль для Charisma ERP в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Фінансовий модуль здійснює контроль грошових потоків, що забезпечує фінансове прогнозування, оцінку фінансових ризиків та ефективне управління фінансами всередині компанії.

Повний опис

Фінансовий модуль здійснює контроль грошових потоків, що забезпечує фінансове прогнозування, оцінку фінансових ризиків та ефективне управління фінансами всередині компанії. Інформація, отримана шляхом інтеграції всієї істотної інформації, пов’язаної з грошовими потоками в компанії може бути використана для подальшого бізнес-аналізу, ефективного планування та прийняття рішень.

Фінансові та операційні переваги

Підвищення ефективності фінансових операцій та зниження операційних витрат.

Завдяки автоматизації отримання фінансових даних з усіх інформаційних систем, програма істотно скорочує час та людські ресурси, необхідні для інтеграції фінансових даних. Додатково, унікальне джерело інформації про фінансові показники забезпечує прозорість і прогнозованість прогресу та процесів в компанії.

Функції

 • Моніторинг надходжень та боргів фінансових партнерів:
  – Керує сумами, отриманими/сплаченими через підмодулі «Банк» та «Готівкові» в будь-якій валюті. Всі значення розділені за партнерами та інвойсами (або аналогічними документами).
  – Надає функції за перехресними зобов’язаннями між мультипартнерськими та мультивалютними інвойсами, надходженнями і заборгованостями.
  – Звіт з приводу інвойсів.
  – Автоматичне або ручне переміщення надходжень і оплат, що базується на правилах розміщення.
  – Повна переоцінка авансів та заборгованостей в іноземній валюті, а також підтримка історії обмінного курсу, що скорочує час на обробку документів.
  – Використовуються будь-які типи банківських документів (платіжні доручення, квитанції, фіскальні квитанції, чеки, кредитні картки та ін.), Кожен зі своїми характеристиками.
 • Швидко і якісно керувати оплаченими / отриманими авансовими платежами. Для компаній з великою кількістю партнерів і фінансових операцій, система оснащена можливістю автоматично закривати авансові платежі з інвойсами, оформленими пізніше.
 • Дозволяє обробляти міжнародні квитанції і оплати – можна використовувати необмежену кількість валют з урахуванням денного обмінного курсу. Система автоматично визначає різницю в операціях з різними валютами, враховуючи курс.
 • Включає управління звітами за витратами на персонал або треті сторони – суми, надані як аванс, докладні звіти щодо загальних витрат, а також управління залишками після виплат.
 • Включає комунікацію з банками, дебіторськими і кредиторськими рахунками завдяки сумісності з електронним банкінгом від різних банків. Дозволяє проводити різні платежі за рахунками компанії та автоматично пов’язувати з інвойсами, базуючись на системі прав, що конфігуруються.
 • Визначає тенденції фінансового розвитку:
  – Збирає і архівує поточні дані.
  – Підраховує основні фінансові показники на базі профілю компанії, сезонності бізнесу для поточного періоду або попередніх.
 • Відстежує онлайн всі отримання і заборгованості, незалежно від їх природи.
 • Автоматична система генерації регулярних платежів з використанням обраного способу оплати, банку і рахунку.
 • Надає всі види юридичних звітів і широкий спектр звичайних звітів, наприклад за банківськими записами, інвойсами, партнерським балансом за певний час, авансовими платежами і т.д.
 • Формує звіти, пов’язані з фінансовим станом компанії:
  – Все що стосується надходжень і заборгованостей щодо партнерів, агентів, локацій, періодів і т.д.
  – Форми, певні відповідно до специфічних вимог кожної компанії
  – Спрощує комунікації з аудиторами і партнерськими компаніями завдяки консистентному уявленню фінансового стану.
 • Природним чином інтегрується з іншими модулями Charisma ERP: Бухгалтерський облік, Продаж, Замовлення, Активи, Бюджет, Інвентар, Зарубіжні операції, Страхування та Управління фінансовими контрактами.