Snare

Ви можете купити у нас рішення Snare, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Snare у вашому конкретному випадку.

Snare була створена компанією Intersect Alliance, яка є філією Prophecy International. Програмне забезпечення Prophecy розгорнуто на більш ніж 1000 сайтах в різних країнах світу. Prophecy Americas, Inc. була зареєстрована в 1990 році як північноамериканська група Prophecy International Holding Group. Компанія була заснована на базі Технічного центру Денвера в США.

Snare – це високомасштабований набір продуктів безпеки, в якому використовуються технології зниження шуму, засновані на вихідних даних, для пошуку, фільтрації і пересилання даних журналу подій. Джерела журналів подій включають Windows, безструктурні файли, бази даних, Linux, Mac і Solaris з охопленням настільних комп’ютерів і серверів.

Snare усуває кілька рівнів шуму завдяки управлінню політиками аудиту, фільтрації і усічення даних. Відбивні технології Snare дозволяють директивам призначення забезпечувати, щоб тільки релевантні дані потрапляли у відповідне місце. Технології шумозаглушення Snare можуть значно знизити MTTD (середній час виявлення), забезпечити більш швидкий і точний аналіз, забезпечити значну економію та більш надійний захист.

Snare є глобальною компанією, що працює у всіх галузях, в тому числі і промисловому секторі. Всі розробки були створені з нуля для того, щоб відповідати вимогам компаній-клієнтів. Snare є надійною платформою для управління журналами реєстрації.

Snare – це світовий стандарт для ефективного збору і фільтрації даних для критичного моніторингу, аналізу, аудиту та архівування.

Офіційний сайт: https://www.intersectalliance.com/our-product/snare-agent/

Купити продукти Snare