Agent Management Console

Ви можете придбати ліцензії Agent Management Console, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Agent Management Console (консоль управління агентами) – це інструмент, який дозволяє дистанційно керувати агентами Snare через інтерфейс робочого місця.

Повний опис

Консоль дозволяє адміністраторам налаштовувати автоматичні перевірки конфігурації агентів на своєму майданчику.

Адміністратори визначають головну конфігурацію для парку агентів. Майстер-конфігурації порівнюється з конфігурацією кожного з агентів. Будь-які виявлені невідповідності перераховуються, а попередження відправляються в міру необхідності. Будь-які агенти, які були неконтактні, також ідентифіковані. Результати цих перевірок допомагають адміністраторам визначити, чи були несподівано змінені конфігурації будь-яких агентів.

Agent Management Console дозволяє створювати стільки завдань управління, скільки необхідно для конкретного середовища, в тому числі:

  • Управління будь-яким сумісним агентом Snare, навіть якщо він безпосередньо не передає дані на Snare Server.
  • Агенти Snare, які відправляють повідомлення на сервер Snare, будуть автоматично ідентифіковані і оброблені як звітний агент.
  • Агенти Snare, що не звітують перед Snare Server, можуть бути додані в конфігурацію об’єктної мети управління як агент, який не надає звіт. Після вказівки цих агентів доступні функції управління будуть збігатися з функціями агента звітності.
  • Можливість вказати тип керованого агента, який забезпечує цілісність конфігурації агента.
  • Доступ до будь-якої спільної конфігурації з будь-якого сумісного агента Snare в клієнтському середовищі: або шляхом фільтрації агента по імені хоста і / або версії, або шляхом вказівки агентів без звітності вручну за діапазоном IP.
  • Перегляд поточної конфігурації з головного агента для порівняння з керованим списком конфігурацій агентів.
  • Є можливість видати основну конфігурацію кожному з керованих агентів, які підтримують push, для синхронізації конфігурацій з єдиною конфігурацією.

Несанкціоновані зміни конфігурації агентів будуть автоматично скасовані.