Snare Enterprise Agent для MSSQL

Ви можете придбати ліцензії Snare Enterprise Agent для MSSQL, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Snare Enterprise Agent для MSSQL може відстежувати і контролювати всю адміністративну активність бази даних з Microsoft SQL Server.

Повний опис

Snare Enterprise Agent для MSSQL може відстежувати і контролювати всю адміністративну активність бази даних з Microsoft SQL Server 2005, 2008, 2012 2014 і 2016 і безпечно відправляти дані журналу на віддалений сервер Snare, систему SIEM, сервер syslog або локальний лог-файл для аналізу і звітності.

Ця адміністративна активність бази даних необхідна для забезпечення відповідності, наприклад, PCI DSS, HIPPA, тому можна відстежувати активність по тому, до чого звертаються, змінюються або видаляються адміністратори баз даних. Наприклад, якщо хтось звертався до таблиць зарплати в системі HR, дані власника карт для клієнтів або копіював медичні записи для пацієнта. Більшості клієнтів потрібно буде відстежувати активність адміністраторів і адміністраторів баз даних, оскільки загальний доступ користувачів контролюється з програми, але при необхідності можна відстежувати всю активність, хоча буде створено більше журналів, якими необхідно буде керувати. Адміністратори баз даних можуть виконувати несанкціоновані дії для перевизначення технічних засобів управління та зміни параметрів, Snare Agent для MSSQL допомагає виявити такі дії.

Snare Agent для MSSQL можна налаштувати для моніторингу різних типів установки MSSQL. Шаблон мети за замовчуванням буде контролювати базу даних master в локальному екземплярі MSSQL. Це може бути змінено для кожної цілі, щоб вказати іменований екземпляр MSSQL і базу даних усередині цього примірника.

Snare Agent для MSSQL та інтелектуальний установник також підтримують складні кластерні середовища SQL і встановлюють агент на всі екземпляри, зареєстровані в SQL-кластері. Агент гарантуватиме, що всі екземпляри будуть мати однакову конфігурацію, тому в разі міграції примірника SQL з одного сервера на інший агент або автоматично, або вручну буде слідувати за примірником SQL і збереже ту ж конфігурацію, щоб забезпечити продовження вашої реєстрації.

Деякі з багатьох функцій Snare Enterprise Agent для MSSQL включають в себе:

 • Кешування подій в разі збою мережі, гарантуючи, що події не будуть втрачені
 • Підтверджена доставка повідомлень журналу за допомогою Smart TCP – без втрати або відсутності журналів
 • Шифрування з використанням TLS / SSL
 • Динамічний DNS
 • Реєстрація багатьох адресатів
 • Гранулярне об’єктне управління для спостереження за конкретними користувачами бази даних або SQL-операціями і транзакціями
 • Управління пам’яттю агента
 • Формат часу UTC
 • Загальний пошук
 • Установник підтримує 32- та 64-розрядні версії
 • Адміністратори можуть локально або віддалено відстежувати зміни конфігурації агента за допомогою стандартного веб-браузера