Snare Server

Ви можете придбати ліцензії Snare Server, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Snare Server – це рішення для безпеки та управління подіями (SIEM).

Повний опис

SnareServer – це рішення для безпеки та управління подіями (SIEM), розроблене в лабораторіях безпеки оборонної промисловості, яке забезпечує надійний збір, аналіз, звітність і архівні можливості збору даних журналів безпеки IT.

Snare Server може збирати дані з різних операційних систем, сервісів і додатків і може отримувати дані журналу подій безпосередньо від Snare Enterprise Agents, файлів Snare Epilog (текстовий файл ascii), мережевих пристроїв syslog, таких як маршрутизатори, комутатори, firewall і сервери перевірки автентичності.

Ключові особливості:

Індивідуальні цілі Можливість додавати, змінювати або видаляти конкретні об’єкти, що клонуються, які мають власні конфігурації, елементи управління доступом та налаштування поширення. Більше 100 різних звітів, включаючи адміністративну безпеку, чутливий моніторинг файлів і активність користувачів.
Адміністрування користувачів, груп Snare Server пропонує можливість обмежити певні можливості і звіти конкретними користувачами Snare Server. Він також дозволяє інтегрувати з Active Directory для аутентифікації користувача.
Відправка електронної пошти Snare включає можливість автоматично відправляти регулярні або нерегулярні звіти за списком користувачів з певними інтервалами (наприклад, щодня, щотижня і щомісяця). Це забезпечує адміністраторам безпеки можливість полегшувати доступ до звітів Snare без надання входу на сервер Snare.
Перевірка конфігурації Snare може збирати, переглядати і повідомляти дані конфігурації, про які повідомляють різні агенти Snare. Приклади включають інформацію про користувачів і групи або засоби управління доступом Lotus Notes.
Консоль управління агентами Можливість управління конфігурацією агентів Snare через інтерфейс Snare Server. Агенти також мають можливість фільтрувати події в інтерфейсі, зменшуючи навантаження на мережу та локальний диск через їх налаштування для користувача.
Звіти про мережеві пристрої Snare може збирати дані з різних мережевих пристроїв, що підтримують syslog. Це включає в себе всі загальні firewall, маршрутизатори і комутатори.
Детальний аналіз даних журналів Користувачі можуть отримати більш детальну інформацію по кожній цілі, щоб переглянути детальнішу інформацію про дані.
Контроль доступу IOS Контроль доступу IOS можна перевірити на базі основної копії. Всі зміни візуально виділяються.
Звіти CISCO Pix і ASA Firewall Firewall CISCO Pix і ASA, маршрутизатори CISCO та інші подібні пристрої, що використовують IOS, можуть відправляти звіти на сервер Snare.
Відображаюча технологія дозволяє збирати події, які будуть відправлятися в реальному часі, для багаторазових призначень, таких як відмовостійкий, резервний сервер Snare або стороння система збору даних.
Звітність про відповідність Сервер Snare поставляється з безліччю шаблонних звітів, щоб допомогти підприємствам в дотриманні стандартів PCI DSS, SOX, HIPPA та інших стандартів. Вони можуть бути налаштовані відповідно до місцевих вимог до звітності.