Chaos Group

Ви можете купити у нас рішення Chaos Group, а також отримати консультацію з приводу цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Chaos Group у Вашому конкретному випадку.

Chaos Group – розробляє передові технології і рішення для рендерингу в області архітектури, кіновиробництва, засобів масової інформації та розваг, автомобільного дизайну, телебачення, а також в інших напрямках.

У 2002 році році створення V-Ray зумовило подальший розвиток рішень для рендерингу в 3D-візуалізації. V-Ray став рішенням вибору для для багатьох компаній, що займаються тривимірною візуалізацією через його здатності надати високоякісні фотореалістичні зображення в найкоротший час.
У 2009 V-Ray став першою інтерактивною системою рендерингу для програмних продуктів Autodesk в області анімації та графіки, що дозволила принциповим чином відвести фахівців з візуалізації від рутинної роботи до творчості.

Купити продукти Chaos Group