V-Ray для Autodesk 3ds Max

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії V-Ray для Autodesk 3ds Max звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

V-Ray для Autodesk 3ds Max – програма для Autodesk 3ds Max, що дозволяє здійснювати фотореалістичну візуалізацію за допомогою алгоритмів трасування променя.

Повний опис

V-Ray – популярна програма для обробки зображень, яка використовується на постановочних студіях по всьому світу.

Візуальні ефекти, створені за допомогою V-Ray, використовують при роботі над художніми фільмами, відеоіграмами, великими і невеликими архітектурними проектами. Додаток V-Ray for 3ds Max став орієнтиром для розробників інструментів візуалізації і надає широкий набір функцій за доступною ціною.

На основі повної сумісності з 3ds Max 2016, V-Ray 3.0 представляє можливості віртуальної реальності для рендерингу і численні розширення можливостей Ray Trace в графічному процесорі за допомогою V-Ray (V-Ray RT GPU).

V-Ray 3.0 для Autodesk 3ds Max – що нового:

Нові камери віртуальної реальності

За допомогою наших нових двох видів камер віртуальної реальності, ви тепер можете проводити рендеринг стерео кубічних відображень і сферичних стереозображень.

Можете швидко і легко виводити ваші сцени в V-Ray, використовуючи такі популярні формати віртуальної реальності, як Oculus Rift і Samsung Gear VR.

V-Ray RT GPU підтримує такі функції:

  • QMC-вибірка з використанням NVIDIA CUDA (прискорення вирішення шуму)
  • Зсув
  • Анізотропне виділення
  • Комбінована карта
  • Запікання текстур
  • Підтримка UDIM (MARI)

Нові характеристики трасування променів в графічному процесорі за допомогою V-Ray (V-Ray RT GPU)
V-Ray 3.2 для 3ds Max включає в себе більш швидке і більш потужне трасування променів в графічному процесорі за допомогою V-Ray (V-Ray RT GPU).

Об’ємний рендеринг
Нова функція V-Ray Volume Grid додає підтримку для форматів тривимірної сітки OpenVDB, Field3D і Phoenix FD. Це дає вам можливість імпортувати дані і проводити рендеринг даних з таких популярних додатків для створення ефектів, як Houdini і FumeFX.

Розподілений рендеринг

Додавайте або видаляйте вузли розподіленого рендерингу «на льоту»

Глобальне освітлення
Оновлений алгоритм Light Cache видаляє розсіювання світла і покращує анімацію

Геометрія
Нові види попереднього перегляду для проміжних об’єктів – зі спрощенням сітки (розбиття об’єкта на полігони) для оптимізації демонстрації проміжних об’єктів

Більш швидка візуалізація волосся та хутра
Підтримка Intel Embree для 3ds Max Hair & Fur і V-Ray Fur

3ds Max 2016
Повна підтримка для нової «Фізичної камери» (Physical Camera) – спільна розробка з командою 3ds Max. Підтримка нової програми установки експозиції «Фізичної камери» (Physical Camera Exposure Control). Утиліта аналізу лінзи V-Ray Lens Analysis Utility додає підтримку фізичній камері 3ds Max Physical Camera.