Phoenix FD для Autodesk 3DS MAX

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії PHOENIX FD ДЛЯ AUTODESK 3DS MAX звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

PHOENIX FD ДЛЯ AUTODESK 3DS MAX – плагін для моделювання і рендерингу газоподібних станів (вогню, диму, туману) в Autodesk 3ds Max.

Повний опис

Phoenix FD – це потужний інструмент для моделювання рідин. Призначений для задоволення потреб художника, що працює в області візуальних ефектів, при моделюванні вогню, диму, вибухів, а також рідин, піни і сплесків, тепер цей продукт став в кожній кіностудії універсальним програмним продуктом для моделювання.

Phoenix FD пропонує виняткову гнучкість і швидкість. Завдяки адаптивній сітці, повною інтерактивності, попереднього перегляду за допомогою графічного прискорювача і повного багатопотокового переміщення, він виділяється як одне з найкращих рішень для моделювання рідин в індустрії візуальних ефектів.

Phoenix FD 2.0 тепер включає в себе здатність генерації і протягування частинок на основі поточного моделювання. Це дає користувачеві можливість додавати ще більш дрібні деталі до всіх видів моделювання, без необхідності збільшення роздільної здатності моделювання.

Основні функції Phoenix FD 2.0 для 3ds Max:

  • Програма побудови тіней для пін і сплесків частинок. Phoenix FD 2.0 поставляється з досконалою новою програмою побудови тіней для частинок. Він дозволяє користувачеві мати повний контроль при побудові тіней для піни і сплесків частинок, створених новим ядром.
  • Моделювання піни і сплесків. З новим, удосконаленим моделює ядром, Phoenix FD здатний створювати частки в таких випадках, коли зазвичай в моделюванні з’являються піна або сплески. Це незвичайна нова технологія дозволяє користувачеві ще більше посилити реалізм моделювання рідини.
  • Удосконалення для попереднього перегляду за допомогою графічного процесора (GPU Preview). У версії 2.0, попередній перегляд за допомогою графічного процесора (GPU Preview) повністю підтримує освітлення і побудову тіней для розсіяних квітів. Крім того, кожну візуалізацію можна автоматично зберегти як файл PNG в папці моделювання. Це удаване простим оновлення дозволяє користувачеві швидко переглядати результати свого моделювання, без необхідності витрачати час на їх рендеринг на центральному процесорі (CPU).
  • Візуалізація частинок диму. Нові та вдосконалені методи побудови тіней дозволяють робити рендеринг малих щільних частинок у вигляді об’ємного диму. Це просте, однак потужне технічне рішення дозволяє користувачеві додати безліч деталей в свою модель, не жертвуючи для цього часом рендерингу.
  • Експорт частинок. Ядро моделювання було ще більш вдосконалено, щоб отримати можливість ефективного трасування частинок. Це дозволяє користувачеві додавати ще більш дрібні деталі до всіх видів моделювання, без необхідності збільшувати роздільну здатність моделювання.

Технічні вимоги:

  • Microsoft Windows XP Professional (SP2 або вище), 32-біт або 64-бітна версія;
  • Microsoft Windows Vista Business (SP1 або вище), 32-біт або 64-бітна версія;
  • Microsoft Windows 7, 32-біт або 64-бітна версія;
  • Процесор – мінімум 2 ГГц;
  • Оперативна пам’ять – мінімум 1 Гб.

Підтримувані платформи 3ds Max: Autodesk 3ds Max 9 і пізніше