ACDSee

Ви можете купити у нас рішення ACDSee, а також отримати консультацію з приводу ціни, ліцензуванн та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші спеціалісти з радістю проконсультують Вас, як найоптимальінше купити ліцензії ACDSee у вашому конкретному випадку.

ACD Systems є одним із найбільших у світі постачальників програмного забезпечення для редагування та каталогізації зображень. Компанія була заснована в Техасі в 1993 року і від тоді зберігає лідируючі позиції на ринку.

Серед клієнтів ACD Systems є такі компанії як General Motors, Boeing, CNN і навіть Канадська королівська кінна поліція. Програмне забезпечення ACDSee було використано при створенні фільму «Титанік», так що сумніватися в його якості та надійності не доводиться.

ACD Systems – визнаний лідер у галузі створення програм для роботи із зображеннями та ілюстрацією. Продуктами-флагманами компанії є популярні ACDSee і Canvas.

У 2003 році ACD Systems розширила свою мережу, прийнявши свою команду компанію 410124 Canada Inc. (Раніше Linmor Technologies Inc.) і розробника ілюстраційного програмного забезпечення Deneba Solutions Inc для створення і впровадження продукту Canvas.

Нині багато компаній зі списку Fortune 500 (включаючи Daimler Chrysler, Boeing і NASA) покладаються на продукцію ACD Systems, коли справа стосується управління IT активами і рішень для ілюстрації технічних процесів. Крім того, ACD Systems неодноразово удостоювалася нагородами і визнанням від провідних технічних, торгових і ділових засобів масової інформації, а також від декількох асоціацій фотографів і сайтів.

Штаб-квартира компанії розташована в місті Вікторія, штат Британська Колумбія, Канада. Колектив ACD Systems налічує 150 осіб, офіси компанії розташовуються в Канаді, США, Японії і Швейцарії.

Офіційний сайт: www.acdsee.com

Купити продукти ACDSee: