ACDSee Photo Editor 11

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії ACDSee Photo Editor 11, звернувшись у відділ продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також технічну підтримку з низки виробників.

Характеристики

ACDSee Photo Editor 11 — це програмне забезпечення для редагування і ретушування фотографій, розраховане на фотографів-любителів. Рішення ACDSee Photo Editor дозволяє легко видаляти найбільш поширені вади знімків, здійснювати комплексну обробку зображення, взаємодіяти з різними верствами об’єктів на фото, застосовувати до кадрів ефекти і фільтри професійної якості. ACDSee Photo Editor 10 може функціонувати автономно або служити доповненням до ACDSee Pro і ACDSee – флагманських продуктів для управління фотоархівами.

Функційні особливості ACDSee Photo Editor 11:

 • Користувачеві не потрібно володіти спеціальними технічними знаннями, щоб професійно обробляти фотографії в ACDSee Photo Editor 11. Зрозумілі уроки крок за кроком проведуть новачка через стандартні процедури редагування знімків, на базі яких легко виконувати різні креативні завдання.
 • Розміщення і групування об’єктів за допомогою структури шарів, експериментування з прозорістю і доступ до режиму змішування допомагають створювати вражаючі фотографії довільної структури.
 • Доступні інструменти вибіркового вирівнювання об’єктів або зміни всієї структури. При цьому оригінали фотографій не піддаються будь-яким модифікаціям.
 • Зручний вибір і точне визначення нового місця розташування елементів за допомогою опції Paste і Place. Доступні функції відкриття, завантаження і використання додаткових файлів із кистями; масштабування обрізки, повороту і коригування фотознімків; додавання тіней, прозорості та тексту для отримання бажаної структури в зображенні.
 • ACDSee Photo Editor дозволяє швидко модифікувати існуючі ефекти, змінювати їх порядок, приховувати або видаляти їх повністю для досягнення різних результатів на фотографії.
 • Робота з масками, піксельним виділенням.
 • Ретуш портретів, додавання тексту.
 • Коригування стандартних недоліків на фотографіях: видалення ефекту «червоних очей», виправлення проблем із освітленням, різкістю, контрастністю, налаштування балансу кольорів, рівнів тощо. Доступні стандартні засоби затирання недосконалостей і небажаних об’єктів. Всі вади можуть видалятися одночасно в автоматичному режимі, або по черзі вручну – регулюванням слайдерів.
 • Стилізація фотографій – просте додавання креативних елементів у знімки: віньєтки, розмиття, Sepia, чорно-білі фото.
  Користувачі можуть значно економити свій час за рахунок пакетної обробки групи фотографій: виправляти колір, освітлення, різкість, застосовувати художні ефекти тощо.
 • Створення форми для знімків – ефект призначений для комбінування об’єктів і фотографій. Усередині основного знімка розміщується інший, який розміщується у певній формі (квадрат, еліпс, серце тощо).
 • Інструмент Adjustments Palette надає швидкий доступ до всіх варіантів зміни фото, об’єктів і тексту. Ця панель миттєвої взаємодії з найбільш важливими функціями та інструментами редагування.
 • Робота з метаданими у форматі EXIF ​​і IPTC дозволяє зчитувати і додавати метадані, відстежуючи важливу додаткову інформацію про файли.