Luxea Video Editor

Ви можете дізнатися ціну та купити ліцензії Luxea Video Editor звернувшись у відділ продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також технічну підтримку з низки виробників.

Характеристики

ACDSee Luxea Video Editor є доповненням до іншої програми ACDSee Video Studio. Крім цього, в Luxea Video Editor значно збільшена функціональність порівняно з Video Studio.

Luxea від ACDSee – комплексний редактор Windows для користувачів. Різні ефекти і переходи можна легко накласти на запис екрану або імпортовані відео і фотографії, а також використовувати набір інструментів для повного редагування відео. Також редактор має інструменти для налаштування фото і звуку, а також медіа-бібліотеку. Можна створювати GIF-файли, заставки та тизери, а також безпосередньо експортувати в соціальні мережі.

Luxea призначений для користувачів, які хочуть спілкуватися за допомогою відео. Має сучасний інтерфейс і забезпечує оптимізований робочий процес, що дозволяє швидше здійснювати вхід і вихід, а також отримати дуже творчий готовий продукт, наповнений текстом, ефектами, переходами, налаштуваннями кольору, ефектами накладення, фільтрами руху і багатьом іншим. Luxea призначений для роботи в соціальних мережах, відеороликів для внутрішнього спілкування, маркетингового контенту, навчальних посібників і власників бізнесу вдома.