ACDSee Photo Studio Professional 2021

Ви можете дізнатися ціну та купити ліцензії ACDSee Photo Studio Professional 2021 звернувшись у відділ продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також технічну підтримку з низки виробників.

Характеристики

ACDSee Photo Studio Professional 2021 є повнофункціональним додатком для керування, перегляду, редагування і публікації цифрових фотографій. Додаток включає редактор RAW-зображень.

ACDSee Photo Studio Professional має функцію для прямого доступу до файлів і папок із можливістю оновлення їхнього вмісту в режимі реального часу, таким чином дозволяє не витрачати час на імпорт фотографій в окрему бібліотеку.

Прискорте робочий процес з ACDSee Photo Studio Professional, встановивши категорії і ключові слова, при імпорті нових зображень із камери або пристрою зберігання даних. У процесі імпорту також можна створювати резервні копії, і перейменовувати файли. Змініть ваші фото в форматі RAW, коректуючи експозицію, контраст, колір, яскравість, різкість і інші деталі.

ACDSee Photo Studio Professional дозволяє редагувати фотографії на рівні пікселів, додавати водяні знаки, підписи і віньєтки, усувати ефект червоних очей, володіє широкими можливостями управління робочим простором: налаштування панелей інструментів, колірних схем, створення сполучень клавіш і багато іншого.