SmartBear TestComplete

Ви можете придбати ліцензії TestComplete, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

TestComplete – платформа, на базі якої працюють програми TestComplete Desktop, TestComplete Web і TestComplete Mobile. Використовуючи платформуTestComplete, Ви можете легко створювати та автоматизувати тести для свого застосування.

Повний опис

Програмне забезпечення SmartBear TestComplete – це відкрита платформа тестування для простого створення, супроводу і виконання автоматичних тестів настільних, мобільних, клієнт-серверних і web-додатків. Платформа TestComplete буде особливо корисна командам фахівців, які використовують безперервну інтеграцію з популярними сторонніми програмами, інструментами версіонного контролю, управління тестуванням та CI-модулями.

Рішення TestComplete пропонує спеціалізовані компоненти, що охоплюють технології, які користувачеві платформи необхідно протестувати:

  • Windows (Desktop Testing Module) – автоматичне тестування .NET, WPF, Windows Store, C ++, Delphi, Java, Qt, Visual Basic і 64-бітних настільних додатків для ОС Windows.
  • Web Testing Module – функціональне тестування web-додатків і сайтів; можливість створення web-тестів в одному браузері та запуску їх в іншому.
  • Mobile Testing Module – автоматичне тестування мобільних (нативних і web) додатків на різних пристроях і емуляторах без зміни тестів; реалізація повного доступу до внутрішніх об’єктів і методів додатків.

Доповнення TestExecute

TestExecute – це компактна утиліта, що дозволяє запускати автоматичні тести TestComplete і переглядати їх результати на комп’ютерах, де не встановлено ПЗ TestComplete. Платформа може бути розгорнута на віддалених машинах в лабораторії або на віртуальних комп’ютерах. Додатково TestExecute дозволяє відділам контролю якості тестувати програми в реальних середовищах кінцевих користувачів і на сайтах замовників.

Основні функції:

  • Тестування Windows- та web-додатків. Програма не залежить від типів додатків та засобів розробки. Тести працюють для програм, створених на C #, C ++, Delphi, Java і будь-яких інших мовах.
  • Кросбраузерне web-тестування. Створення тестів в одному браузері і запуск в іншому підтримуваному без зміни тесту.
  • Тестування додатків HTML5. Автоматизація тестування HTML5-контенту, включаючи нові теги, web-форми і пов’язане з ними вміст JavaScript і CSS3.
  • Вибір типу тестування. TestComplete дозволяє вибирати з різних типів тестування: тестів графічного процесора, розподілених тестів і тестів під управлінням даних.
  • Тестування ключових слів. Незалежні від скриптів тести ключових слів і простий інтерфейс користувача дозволяють швидко запускати створення автоматизованих перевірок.
  • Функціональне тестування RIA-додатків. Перевірка надійності та функціоналу додатків HTML5, Flash, Flex, AIR і Silverlight.
  • Інтегрована підтримка сторонніх рішень. Інтеграція з JIRA, Axosoft, Bugzilla і т.д. Підтримка найбільш популярних елементів управління інтерфейсом користувача, включаючи extJS 4, JavaFX2, Developer Express, Infragistics, Rogue Wave, Telerik, .NET.