Room Display

Ви можете придбати ліцензії Room Display, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Програмне забезпечення Room Display містить розумні функції, які зроблять ваш день в офісі трохи легшим.

Повний опис

Програмне забезпечення Room Display може повністю синхронізуватися з Microsoft Exchange і Google Apps, надаючи вам і вашим користувачам можливість резервувати номери в будь-якому місці і на будь-якому пристрої без додаткового програмного забезпечення!

На відміну від багатьох альтернатив на ринку, програмне забезпечення Room Display легко інтегрується з більшістю IT-політик.

Ми вважаємо, що наші клієнти повинні мати свободу, чи хочуть вони купити повноцінний дисплейний блок для конференц-залу з підтримкою або створити свої власні програмні / апаратні комплекти. Наш варіант тільки з ліцензією пропонує повну гнучкість для тих організацій, які вважають за краще налаштовувати індивідуальне рішення.

Room Display синхронізуємо з Microsoft Exchange і Google Apps, забезпечуючи тим самим можливість зарезервувати приміщення віддалено (без установки додаткового ПЗ). Програма без проблем інтегрується в віртуальне середовище. Програма може поставлятися окремо, що дає Вам можливість самим підібрати пристрій, на якому воно буде встановлено. Room Display 4 можна встановити на будь-які планшети розміром 7 або 10 дюймів з ОС Android.

Можливості:

  • Синхронізація з встановленою системою. Вбудована підтримка календарів MS Exchange і Google Calendar.
  • Налаштовуємо під будь-якого користувача. Інформація про резерви, установка фону, логотипу та ін. З цими функціями інтерактивна табличка резервування кімнати без проблем увіллється і доповнить інтер’єр.
  • Реєстрація. Збілште ефективність використання залів для нарад за допомогою системи реєстрації учасників та скасування нарад.
  • Швидкий резерв. Ваші співробітники або клієнти зможуть швидко зарезервувати приміщення декількома дотиками сенсорного екрану зовні кімнати, не перериваючи нарад або переговорів.
  • Централізоване управління. Керуйте усіма вашими пристрої (повний віддалений доступ) з одного місця – Manage all your devices (full remote management) from one location – v через панель управління в мережі. Ідеальне рішення для організацій будь-якого розміру.
  • Збільшення ефективності. Якщо для Вас важлива ефективність використання корисного простору для зустрічей і переговорів, то Room Display 4 потрібний Вам інструмент. Вбудований функціонал надасть необхідний супровід в прийнятті рішень, скоротить кількість часу простою кімнати і розподілить ресурси більш ефективно.

Переваги використання провідної відкритої ОС.

Room Display працює на найбільш використовуваною в світі ОС – Android. Таким чином Ви будете впевнені в тому, що Ви будете використовувати новітню функціональність, високу надійність і стабільність системи. Підтримує системи календарного органайзера Microsoft Exchange і Google Calendar.

Підтримка мов: Мова за замовчуванням англійська, але в розробці система інтелектуального розпізнавання мови.