Nitro Pro

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії Nitro Pro звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Nitro Pro – це ідеальне рішення для роботи з цифровими документами. Створення, об’єднання, редагування, підписання, перевірка і захист файлів PDF.

Повний опис

  • Універсально сумісні PDF-документи. Створюйте повністю відповідні галузевим стандартам файли формату PDF і PDF / A, сумісні з Adobe® Acrobat®, які зможуть переглядати користувачі практично на будь-якому пристрої з будь-яким встановленим додатком для перегляду файлів PDF.
  • Легке перетворення файлів PDF. Перетворення файлів PDF в редаговані файли MS Office, включаючи Word, Excel, PowerPoint із збереженням вихідних шрифтів, зображень, форматування. За допомогою плагіна Microsoft Outlook Nitro PRO має функцію перетворення повідомлень електронної пошти, вкладень і навіть цілих папок повідомлень електронної пошти в формат PDF. Пакетний експорт допоможе одныэю дією перетворити цілі колекції документів PDF у файли MS Office або зображення.
  • Професійне редагування документів PDF. Зміна тексту, шрифтів, налаштування розмітки і багато іншого. Оптичне розпізнавання символів (OCR) дозволяє зробити з сканованих паперових документів і зображень редагований і підтримує пошук файл PDF.
  • Рецензування PDF з співавторами. У програмі Nitro Pro є ряд зручних засобів для розмітки і редагування, що забезпечують точний контроль над версіями. Проста система додавання в документ виправлень і коментарів з використанням безлічі інструментів, сумісних з Acrobat та іншими поширеними програмами, а також об’єднання коментарів і приміток всіх авторів в одному файлі PDF.
  • Підписуйте документи PDF з використанням параметрів захисту. За допомогою Nitro Pro дуже просто підписувати і сертифікувати документи, зберігаючи їх безпеку і гарантуючи конфіденційність інформації.
  • Інтегруйте документи PDF в хмару. Можливості Nitro Cloud для роботи з цифровими підписами та управління діловодством дозволяють скоротити час документообігу та підвищити доступність.