Дашборд не є кінцевою метою роботи BI, важливо, щоб ви змогли краще розуміти свої дані. Саме робота в Tableau допоможе вам більш поглиблено вивчити відхилення або ітерацію аналізу, не порушуючи при цьому його процес.

Tableau – це повністю інтегрована платформа, що розширюється, яка використовує існуючу стратегію роботи з даними, що пропонує найбільшу гнучкість і вибір при розгортанні та підключенні до джерел даних без прихованих платежів або обмежень. За даними дослідження “Total Economic Impact”, проведеного компанією Tableau на замовлення компанії Forrester Consulting, окупність інвестицій клієнтів Tableau склала 587%.

Найкращий аналіз 

Наочно, швидко

Підвищуйте обізнаність співробітників; дозволяйте користувачам ефективно деталізувати багаторівневі відповіді на питання, що стосуються бізнес-даних. Це допомагає скоротити експлуатаційні витрати та підвищити ефективність прийняття рішень.

Результат: Користувачі Tableau можуть досліджувати свої дані, швидше знаходити нові ідеї і відповідати на нові питання, не звертаючись за підтримкою до ІТ-фахівців. Користувачі Power BI покладаються на технічний персонал, який пише код для виконання необхідного їм аналізу користувача, і часто потребують доповнення до програмного забезпечення від сторонніх розробників.

Tableau

Power BI

Запатентована технологія VizQL ™ – створена для того, щоб дати можливість користувачам досліджувати дані в графічному вигляді. Орієнтація на кодування – для досягнення успіху необхідно вивчити дві різних комп’ютерних мови (DAX і M).
Швидкість думки – тестування і перевірка аналітичних гіпотез з миттєвими результатами. Заповнення прогалин – потрібна велика кількість кроків для отримання результату (визначитися з візуалізацією, вирішити, які поля накласти на кожен елемент, прийняти рішення про форматування).

Візуалізації, що налаштовуються – використовуйте просту мову обчислень, якщо потрібні налаштування.

Потрібні експерти – для проведення простого аналізу часто потрібна підтримка фахівців IT або BI через безліч мов запитів і властивих їм складнощів.

Фокус на “потік” – плавний / послідовний досвід користувача.

Фокус на кодуванні – нові візуальні ефекти вимагають спеціалізованих наборів коду, що створюються сторонніми виробниками.

Гнучкість і вибір

Ваші дані, ваш вибір.

Простий підхід Tableau до даних зводить до мінімуму ризик необхідності перерозподілу або переконфігурації систем з плином часу зі зміною політики даних, зміною керівництва або інвестицій в нові джерела даних.

Результат: Tableau – це незалежне рішення, яке працює в партнерстві з вашою організацією для просування вашої стратегії аналізу незалежно від Ваших інвестицій в дані. Power BI націлена на міграції клієнтів в Microsoft.

Tableau

Power BI

Використовуйте готові у вашій компанії рішення – працюйте на Windows або Linux, публічній хмарі, в режимі реального часу, або як SaaS. Примусовий перехід на Azure – розгортання в публічній хмарі обмежено Azure. Якщо дані не знаходяться повністю в “хмарі”, для реалізації потрібні місцеві шлюзи даних.
Єдиний інтерфейс і функціональність – незалежно від розгортання. Різні інтерфейси – перепроектування всього аналітичного контенту в разі зміни вашої “хмарної” стратегії або стратегії роботи з даними.

Можливість підключення без обмеження – перемикання між параметрами “in-memory” і “live connections” одним клацанням миші.

Обмежені аналітичні можливості – те, що ви можете зробити, залежить від того, чи імпортуються дані або підключені в реальному часі.

Керування та масштабованість

Зростання і впровадження аналітики в масштабах

Внутрішні дослідження і відгуки клієнтів показали, що Power BI вимагає значно більше апаратного забезпечення для отримання аналогічної масштабованості і продуктивності в порівнянні з Tableau Server. Візуальний інтерфейс Tableau і надійні засоби управління забезпечують адміністраторам сервера Tableau можливість легко керувати дозволами для розширення та впровадження аналітики в масштабах.

Результат: здатність впроваджувати, адаптувати, керувати і масштабувати відповідно до кращих практик вкрай важлива для отримання переваг від аналізу даних. Простота використання і відкритість Tableau поширюється на її підхід до управління і масштабування.

Tableau

Power BI

Простота адміністрування – централізовані ролі і права доступу до сайту. Комплексна інтеграція – адміністрування розподілено за різними технологіями.
Пропозиція Holistic Data Management – попередня підготовка даних, каталог даних повністю інтегрований в платформу. Потрібні додаткові продукти – наймання висококваліфікованих технічних фахівців або консультантів для впровадження пакета продуктів.

Налаштуйте архітектуру сервера Tableau – відповідно до потреб і ресурсів вашої організації.

Обмежений контроль – не можна визначити, як налаштоване або встановлене програмне забезпечення.

Пробна версія – перед покупкою переконайтеся, що програмне забезпечення відповідає вашим потребам. Неточні калькулятори – прийняття рішень про покупку на основі загального калькулятора, що веде до збільшення майбутніх витрат.

Спільнота та підтримка

Унікальне співтовариство користувачів

Спільнота користувачів Tableau не має собі рівних на ринку Business Intelligence. У звіті Gartner Magic Quadrant за 2019 рік зазначено, що спільнота Tableau задає галузевий стандарт для надання користувачам можливості працювати з групами людей, виїзними презентаціями, онлайн-тренінгами та доступністю навичок на ринку. Це дозволяє організаціям максимізувати цінність своїх інвестицій в аналітику, долаючи перешкоди, які уповільнюють впровадження інших аналітичних продуктів.

Результат: згідно з нещодавнім дослідженням Gartner продуктів Agile BI, над частками витрат на ліцензування (11%) значно переважують витрати на людей (43%). Ключовими елементами для успішного розгортання аналітики в масштабах, є інвестиції в співробітників, забезпечення того, щоб організація могла залучати та утримувати кращих талановитих фахівців, а також забезпечувати належну підтримку користувачів.

Tableau

Power BI

Активна спільнота – прискорення процесу впровадження за допомогою Tableau Public, громадських форумів, Iron Viz, Makeover Monday та інших заходів. Спільнота, орієнтована на розробників – фокусується на кодуванні та інтеграції користувача.
Можливості навчання – в поєднанні з спільнотою – гарантують розширення прав, можливостей і успіх всіх користувачів. Потрібен досвід – користувачі, що не володіють технічними навичками, залежать від технічних фахівців при виконанні складних завдань.

Зосередженість на клієнтах та їх успіх – “Tableau Conference” залучила понад 18 тис. клієнтів з більш ніж 400 сесіями “Tableau”.

Порівняно невелика кількість спеціалізованого досвіду – екосистема, орієнтована на інтеграцію з Microsoft, а не на аналітику.

Залучення та підтримка кращих фахівців – Tableau є одним з найбільш швидкозростаючих професійних співтовариств BI на ринку. Обмежений резерв фахівців – організації в кінцевому підсумку наймають фахівців Microsoft (а не Power BI), що призводить до нестачі знань і досвіду.

Джерело Tableau

З питань придбання рішень Tableau звертайтеся до наших фахівців +380 (44) 383 4410 або sales@softico.ua