Поспішаємо повідомити, що компанія Tableau додала своїй платформі ряд покращених функцій, які орієнтовані спеціально на підприємства, включно можливості використання аналітики в масштабах всієї організації.

Для масштабування аналітики оновлена платформа Tableau запропонує відразу кілька новинок.

Корпоративні тарифні плани

Об’єднання ліцензій Creator, Explorer і Viewer для Tableau Online з Data Management, а Data Management плюс Server Management для Tableau Server.

Покращення в управлінні даними

Tableau Prep Conductor дозволить заповнити прогалини в даних, щоб забезпечити більш повні набори даних і точну візуалізацію. Оновлення також допоможуть клієнтам автоматично знизити завантаження серверних ресурсів і пов’язані з ними витрати.

Централізована безпека

Для підвищення безпеки адміністратори Tableau зможуть централізовано керувати доступом індивідуальних користувачів і груп, які мають доступ до будь-яких фрагментів даних. Крім того, користувачі будуть отримувати повідомлення про якість даних, що попереджають їх про потенційні проблеми.

Архітектура підприємства

Керівництво з розгортання на підприємстві надає еталонну архітектуру, що задовольняє вимоги корпоративної доступності, масштабованості і безпеки. Ця архітектура абстрагована від технологій і платформ і відповідає кращим практикам корпоративних центрів обробки даних.

Управління ресурсами

Функція управління ресурсами допомагає оптимізувати продуктивність Tableau Server, задаючи ліміти ресурсів для додатків.

Динамічне масштабування

Функція динамічного масштабування допоможе підприємствам забезпечити наявність достатньої кількості контейнерів в періоди пікового навантаження і скорочувати масштаб в періоди низького навантаження.

Джерело Tableau 

З питань придбання продуктів Tableau звертайтеся до наших фахівців +380 (44) 383 4410 або sales@softico.ua