Компанія TeamViewer, провідний світовий постачальник рішень для віддаленого підключення та цифровізації робочих місць, оголосила про результати оновленого рейтингу MSCI ESG Rating. За результатами 2022 року TeamViewer отримує рейтинг AAA, покращивши минулорічний рейтинг із AA до вищої категорії рейтингу.

Згідно з оновленим рейтингом, TeamViewer входить до 8% найкращих світових компаній у галузі програмного забезпечення та послуг. У звіті аналізується бізнес-практика, пов’язана з трьома основними компонентами ESG організацій, і кожній області надається оцінка від 0 до 10 балів. TeamViewer отримала оцінку 6,0 за екологічні зусилля, 5,8 за соціальні аспекти та 8,0 за методи управління. Останній бал вивів TeamViewer до лідерів серед національних і світових учасників цього сектору.

Компанія TeamViewer у рамках своєї глобальної концепції сталого розвитку “c-a-r-e” сформулювала конкретні цілі, включаючи досягнення кліматичної нейтральності не пізніше 2025 року та постачання кліматично нейтральних продуктів зі 100-відсотковим використанням екологічно чистої енергії до кінця 2022 року. Крім того, рішення TeamViewer з віддаленого підключення дозволяють клієнтам скоротити вуглецевий слід завдяки відмові від поїздок.

Джерело: TeamViewer 

У разі виникнення додаткових питань, будь ласка, звертайтесь за електронною адресою sales@softico.ua або по телефону +380 (44) 383 4410.