26 лютого 2020 року компанія SOFTICO взяла участь у щорічному Міжнародному форумі «Навколо Хмари. Кібербезпеки. Даних. loT. Навколо Безпеки. ЦОД. Кабелю. IP» (BIT&BIS-2020), представляючи на своєму стенді топові рішення у галузі кібербезпеки від Bitdefender та Acronis.

        

BIT&BIS-2020 це головна подія вітчизняного ІКТ-ринку, присвячена впровадженням хмарних та смарт-рішень, усім аспектам інформаційної безпеки та захистку від кібератак, а також введенню бездротових рішень та сервісів, тестуванню та діагностиці систем зв’язку.

У межах заходу члени нашої команди також виступили на конференції «Навколо Хмари, Кібербезпеки, Даних, loT».

Олександр Бутусов, Head of Information Security Solutions, SOFTICO, представив доповідь «Bitdefender – багаторівневий захист наступного покоління». Виступ був присвячений декільком темам: розвитку та патентованим технологіям Bitdefender, унікальним рішенням багатошарового захисту, переваг перед конкурентними рішеннями, новинкам Bitdefender NTSA і захисту Офіс 365, продуктовій лінійці для бізнесу GravityZone, а також безкоштовній підтримці клієнтів.

Спеціальним запрошеним гостем від компанії SOFTICO на конференції був Artur Cyganek, Regional Director Eastern Europe, Acronis, який представив доповідь «Acronis Cyber Protect». Всі присутні мали змогу дізнатися про стратегію розвитку компанії Acronis, інновації резервного копіювання та аварійного відновлення даних у продуктах Acronis, нові рішення для захисту від шифрувальників і вимагачів, а також нові сервіси Acronis, які зможу використовувати постачальники послуг.

З питань придбання продуктів Bitdefender і рішень Acronis звертайтеся до наших спеціалістів +380 (44) 383 44 10 або sales@softico.ua