fbpx

ESET отримала відзнаки за ефективність виявлення атак

Компанія ESET ― лідер у галузі кібербезпеки ― отримала найвищі оцінки за рішення для домашніх та корпоративних користувачів за результатами незалежних тестувань AV-Comparatives. Зокрема ESET PROTECT Entry посіло перше місце серед рішень для бізнесу у тестуванні розширеного захисту, а ESET Internet Security показав високі результати у категорії продуктів для дому.

Провідна незалежна організація AV-Comparatives, відома своїми інноваційними тестуваннями в реальних умовах, випробовувала корпоративне рішення ESET з використанням технік, які дозволяють зловмисникам отримати доступ до внутрішніх комп’ютерних систем та імітують реальні загрози.

Комплексне рішення ESET PROTECT Entry з хмарною консоллю управління, пройшовши це тестування, отримало відзнаку «Advanced Threat Protection» за найкращі результати порівняно з продуктами інших виробників. Варто зазначити, що рішення ESET стало єдиним, яке виявило 14 з 15 сценаріїв атак.

Антивірусне рішення ESET стало єдиним, яке виявило 14 із 15 сценаріїв атак.

Рис. 1. Нагороди від AV-Comparatives, які отримали рішення ESET.

Продукт ESET Internet Security також брав участь у тестуванні AV-Comparatives, метою якого була перевірка якості захисту користувача, а не тільки точність виявлення загроз. Це рішення для дому отримало високі оцінки за захист та нагороду «Advanced Threat Protection» рівня «Advanced+».

«Немає ідеальних рішень для кібербезпеки, але ESET завжди прагне бути кращим, і ми раді отримати відзнаки від провідної незалежної організації з тестування, такої як AV-Comparatives», ― коментує Журай Малчо, головний технічний директор ESET.

Джерело ESET

З питань придбання рішень ESET звертайтеся до наших фахівців +380 (44) 383 4410 або sales@softico.ua.

2022-01-24T16:55:32+03:00Січень 24, 2022|Новини|

Ми намагалися зробити цей матеріал корисним, поділіться ним, будь ласка!

2022-01-24T16:51:42+03:00Січень 24, 2022|

Ми намагалися зробити цей матеріал корисним, поділіться ним, будь ласка!

Go to Top