У цій статті будуть розглянуті, переваги інтеграції Tableau в рамках наступних форматів:

3. Вбудована Аналітика в сторонні додатки
4. Вбудована Аналітика в продукти клієнтів

3. Вбудована Аналітика в сторонні додатки

Впровадження візуальної аналітики в уже використовувані додатки, такі як Salesforce або Sharepoint, забезпечує користувачам доступ до даних, без необхідності вивчати нове програмне забезпечення або коригувати свій робочий процес.

Інтеграція дашборда Tableau в програми сторонніх розробників виконується легко і швидко:

Перегляд дашборда на прикладі в WIKI

Сторінки Wiki – це найважливіший інформаційний ресурс для бізнесу. Ви можете з легкістю доповнювати інформацію, що міститься в цих матеріалах в поєднанні з дашбордом Tableau за допомогою HTML коду. Крім того, для більш просунутої інтеграції можна використовувати Javascript API від Tableau, функціонал якого описаний в розділі “Вбудована аналітика в веб портали” Частина 1.

Відображення дашборда в Salesforce.

Співробітники відділів продажу віддають перевагу використанню Salesforce для прийняття рішення з якими лідами  варто продовжувати працювати. Надайте їм конкурентну перевагу, вмонтувавши аналітику продажу в розділи облікових записів клієнтів за допомогою Tableau Salesforce Canvas Adapter.

Будь-який дашборд, розміщений на сервері Tableau або Tableau Online, може бути підключений і буде оновлюватися в міру надходження ваших даних.

Перегляд дашборда на прикладі Sharepoint.

Якщо ваша організація використовує Sharepoint, то вашим співробітникам, швидше за все, відомо, що це місце, де вони можуть знайти необхідні документи. Використання Tableau при роботі з Sharepoint полегшує людям пошук потрібних їм даних.

Вбудована Аналітика в мобільні додатки

Так само, як і з веб-порталами в декстопній версії, дашборд можна вбудовувати і в мобільні додатки. Що дозволяє створити єдине середовище для роботи з ключовою аналітичною інформацією на ходу.

Безкоштовний фреймворк для створення мобільних додатків Tableau (Mobile App Bootstrap), доступний в двох форматах: в Objective-C і в Cordova, забезпечує просте підключення дашборда до власного додатка вашої компанії. Tableau також має плагін користувача, що підключається до мобільного пристрою.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Вбудована Аналітика в продукти клієнтів

При просуванні вашого продукту на ринку, важливими показниками є його конкурентоспроможність. Але створення надійного рішення може виявитися занадто дорогим.

Використання Tableau допомагає вашій команді розробників сфокусуватися на ключових функціях продукту, при цьому забезпечуючи вам доступ до інструментів для інтуїтивної візуальної аналітики відповідно до вимог ринку.

Використання додаткових API в інтеграції з Tableau дозволяє вам автоматизувати робочі процеси.

Підключення REST API забезпечує контроль над бекенд процесами Tableau, включаючи процеси роботи з джерелами даних, проектами, робочими книгами і функціями користувача. Javascript API, розглянутий в розділі “Вбудована аналітика в веб портали” Частина 1, дозволяє здійснювати інтеграцію з зовнішнім інтерфейсом.

Запроваджене Tableau в LeanKit’s OEM доповнює їх інструменти з прогнозування

LeanKit, постачальник інструментів для візуального управління робочими процесами, впроваджує Tableau в свої власні SaaS, щоб надати користувачам повний набір інструментів для управління робочими процесами.

“Одна з речей, яку ми любимо в Tableau, – говорить Стівен Франклін, CIO LeanKit, – це те, що стільки всього вже вбудовано в інструмент, що ми можемо використовувати його з мінімальними витратами на розробку”.

Сотні організацій також вибирають партнерство з компанією Tableau через OEM-програму.

Питання безпеки Вбудовуваної Аналітики

Ефективне управління безпекою даних і доступом користувачів має вирішальне значення при використанні Вбудованої Аналітики. Платформа Tableau дозволяє максимально ефективно використовувати існуючі протоколи безпеки і мінімізувати витрати на розробку за рахунок надання рішень в наступних напрямках:

Аутентифікація – Tableau підтримує широкий спектр методів аутентифікації для перевірки користувача. Доступна як локальна аутентифікація, так і аутентифікація через Active Directory. Після завершення входу в систему (SSO), Tableau дає вам можливість використовувати SAML, OpenID, Kerberos або Windows Authentication при налаштуванні Active Directory. Ви також можете використовувати аутентифікацію Tableau’s Trusted Authentication можливість інтеграції з будь-якою зовнішньою системою аутентифікації.

Управління доступом до даних – Tableau надає захист на рівні окремих рядків (row-level security), щоб обмежити перегляд даних для кожного користувача, згідно їх налаштованих прав доступу. Безпека на рівні рядків звільняє вас від необхідності створення численних звітів користувача. Так, один аналітичний звіт може використовуватися декількома відділами, де кожен із співробітників буде бачити тільки ту інформацію, яка їм відкрита. Tableau також підтримує функцію багатокористувацької аутентифікації, що дозволяє користувачам отримувати доступ до даних і візуалізацій, дозволених їх обліковими записами, незалежно від того, куди вбудовується дашборд.

Надайте потрібні дані людям, які їх потребують, і отримаєте гнучкість, необхідну для бізнесу

Доступ до даних має важливе значення для успішної роботи вашої компанії. Успіх в кожній компанії виглядає по-різному. Ось чому гнучкість лежить в основі Tableau. Незалежно від того, проектуєте ви дашборд для співробітників або впроваджуєте аналітику для вашого продукту, рішення Tableau легко освоюється, швидко розгортається і не викликає ускладнень у використанні.