Jetico

Ви можете купити у нас рішення Jetico, а також отримати консультацію щодо ціни, ліцензування і підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують вас, як найоптимальніше купити ліцензії Jetico у вашому конкретному випадку.

Продукція Jetico використовується у більш ніж 100 країнах урядовими та військовими агентствами, національними лабораторіями, промисловими виробниками, а також різними іншими підприємствами і широкою глобальною базою домашніх користувачів і користувачів малого бізнесу. Компанія Jetico, заснована в 1995 році, є приватною компанією зі штаб-квартирою в науковому парку Отаніємі в Еспоо, Фінляндія.

У 1993 році команда Jetico почала розробку продуктів для шифрування. Першим проектом була розробка індивідуального чіпу для реалізації складного алгоритму шифрування GOST28147-89. Криптопроцесор LS06 RISC досяг максимальної продуктивності на ринку.

Більше п’ятнадцяти років фахівці Jetico працюють над лінійкою програмного забезпечення для безпечного видалення даних – BCWipe і BCWipe Total WipeOut (раніше відоме як BCWipePD). Нині програмне забезпечення використовує значна кількість державних установ по всьому світу. Програмне забезпечення BCWipe використовували в адміністрації Білла Клінтона в Білому домі.

Версії BestCrypt і BCWipe були розроблені для операційної системи Linux, оскільки уряди різних країн розглядали можливість переходу на цю операційну систему протягом останніх кількох років.

ЗАРАЗ Jetico пропонує BestCrypt і BCWipe для Linux, Mac і Windows, включаючи 64-бітну версію операційної системи, програмне забезпечення BCArchive для шифрування файлів Із використанням низки існуючих стандартів для шифрування з відкритим ключем, а також У розробці серія програмне забезпечення мережевого захисту і випущений персональний брандмауер Jetico.

Матеріали, які можуть вам стати в нагоді:

Шифрування жорстких дисків

Шифрування файлів і папок

Знищення файлів і папок

Очистка жорстких дисків

Повний захист даних кінцевих точок

Купити продукти Jetico