Atlassian

Ви можете купити у нас рішення Atlassian, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Atlassian у вашому конкретному випадку.

Компанія Atlassian (Атлассіан) спеціально працює для команд різних розмірів і напрямків діяльності. Програми Atlassian це незамінний інструмент реалізації своїх цілей для будь-якого типу команди або організації.

Компанія була заснована в 2002 році в Австралії. Засновники компанії Скотт Фаркухара і Майк Кееннон-Брукс реалізували весь свій досвід в продукті-флагмані Atlassian JIRA. З тих пір продукти Atlassian використовується по всьому світу і зарекомендували себе, як надійний і ефективний інструмент будь-якої компанії-розробника або системного інтегратора. За десятиліття досвіду в розробці, лінійка продуктів поповнилася такими продуктами, як Atlassian Confluence і Atlassian HopChat, Atlassian Team Calendars, Atlassian Bamboo, Stash Atlassian Atlassian Fisheye.

Atlassian традиційно зосереджує свої зусилля на розробці програмного забезпечення, в той час, як основою просування продукту служить незмінна якість і функціональність розробок. Така стратегія дозволила Atlassian вирости до транснаціональної корпорації, представленої в восьми країнах і зібравши понад тисячу професіоналів в своїх рядах.

Незважаючи на настільки глобальний масштаб компанії, в її складі немає традиційного відділу продажу. Вся інформація про компанію та її продукти доступна у відкритому доступі або за запитом в технічну підтримку. Проте, такий нетрадиційний підхід виявився надефективним. За даними 2014 року Atlassian показав чудовий фінансовий результат в своєму сегменті, більше двохсот мільйонів доларів, обслуговуючи понад сорок тисяч клієнтів, серед яких: Autodesk, Twitter, Audi, Virgin, NASA, Dow Jones, Adobe, BMW, Airbus, Ernst and Young, 20th Century Fox, Mozilla.

Atlassian розробник преміальних продуктів, відзначених нагородами Great Place to Work, Fortune, ProBono, Computerworld Honors, SDTimes, Business Times, AIA SF, Deloitte Fast.

Купити рішення Atlassian