JIRA Core

Ви можете придбати ліцензії JIRA Core, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

JIRA Core – програмне забезпечення для управління бізнес-проектами.

Повний опис

Програмне забезпечення від Atlassian JIRA Core дозволяє розставляти пріоритети, призначати і контролювати будь-які події – від програмних помилок і helpdesk до проектних завдань, запитів на зміни до узгодження документів.

Можливості JIRA Core:

  • Дошки. У хмарних інстансах JIRA Core передбачені дошки, завдяки яким команда може відразу побачити весь проект. Значить, ви зможете швидко переглядати загальний хід роботи і статус виконання окремих завдань. Дошки зіставляють етапи загальних процесів і адаптуються до стилю роботи будь-якої команди.
  • Шаблони бізнес-проектів. Використовуйте наші готові шаблони бізнес-проектів, щоб однаково управляти як простими завданнями, так і складними процесами. Персоналізуйте шаблони відповідно до роботи своєї команди. Тепер відповідальність за кожен етап розподілена, і ваша команда може рухатися вперед.
  • Деталізація завдань. Слідкуйте за тим, що відбувається в будь-якому проекті. Подробиці всіх завдань, а також коментарі, вкладення і терміни тепер зберігаються в одному місці.
  • Повідомлення. Використовуйте @ згадки для залучення уваги конкретних співробітників і залишайтеся в курсі справ, отримуючи зручні і докладні повідомлення. Ви відразу дізнаєтеся, коли вам призначать завдання або будуть чекати від вас зворотній зв’язок.
  • Потужний пошук. Використовуйте інструмент пошуку, щоб знайти точну інформацію: термін виконання, дату останнього оновлення завдання або учасника команди, який не закінчив свою роботу. Коли інформація про проект зібрана в одному місці, довго шукати не доводиться – все під рукою.
  • Звіти та інформаційні панелі. Дізнавайтеся «все про все» за допомогою звітів та інформаційних панелей, щоб зрозуміти, як йде робота в команді. Налаштуйте їх, щоб вони відображали найважливіші метрики.