5NINE

Компанія SOFTICO є реселером компанії 5nine Software в Україні. Ви можете купити у нас рішення 5nine Software, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії 5nine Software у вашому конкретному випадку.

5nine Software є провідним розробником ПЗ для управління та забезпечення комплексної безпеки віртуалізації Microsoft Hyper-V. Вони пропонують перше і єдине безагентне рішення антивірусного захисту для віртуального середовища Windows Server.

Потужні і прості у використанні продукти, розроблені в партнерстві з Microsoft, допомагають більш 20’000 організацій по всьому світу захистити свої інвестиції в віртуальні інфраструктури, забезпечуючи інноваційний менеджмент і безпеку, спрямовані на зниження витрат, підвищення продуктивності та зниження ризиків. Компанія поставляє сучасні та практичні рішення, щоб допомогти ІТ-фахівцям більш ефективно планувати, створювати і керувати своїми віртуальними інфраструктурами на базі Microsoft Hyper-V.

5nine Software має штаб-квартиру в Беверлі, штат Массачусетс, офіс в Нью-Джерсі, Москві і Санкт-Петербурзі, Росія.

Офіційний сайт: https://www.5nine.com/

Купити продукти 5NINE