5nine Manager Datacenter

Ви можете придбати ліцензії 5nine Manager Datacenter, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним реселером 5nine в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

5nine Manager Datacenter – рішення, яке дозволить керувати віртуальною інфраструктурою безпечніше і ефективніше. Зручне у використанні, воно підійде як великим організаціям, так і сервіс-провайдерам.

Повний опис

5nine Manager Datacenter дозволяє керувати, моніторити і забезпечувати доступність віртуальних машин на базі Microsoft Hyper-V. Рішення, яке забезпечує розширений адміністративний контроль над користувачами і орендарями. Користувачі отримують єдине уявлення про всі доступні ресурси і можливість виконувати операції відповідно до визначених правил.

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс не тільки централізує видимість хоста і віртуальних машин (ВМ) на різних сайтах, а й об’єднує часто використовувані операції життєвого циклу, такі як створення, міграція, контрольна точка і видалення.

Datacenter Edition також допомагає забезпечити час безвідмовної роботи Hyper-V, надаючи єдине джерело для моніторингу продуктивності ВМ, відправки повідомлень по електронній пошті (наприклад, коли показники ефективності виходять за рамки певних порогів) відновлення файлів, віртуальних машин і даних додатків з резервних копій і управління реплікацією між кластерами і хостами.

Адміністратори також можуть спростити сценарії автоматизації і мережеві конфігурації. Рішення відображає ідентифікатори команд PowerShell після кожної успішної операції і забезпечує управління для мереж SDN. Побудований з великими, розподіленими і багатофункціональними інфраструктурами, Datacenter забезпечує ідеальне поєднання функціональності і контролю доступу.

Основні характеристики:

  • Розподілена архітектура
  • Підтримка контролера мережі Software Defined Networking (SDN)
  • Управління життєвим циклом віртуальних машин
  • Моніторинг продуктивності
  • Реплікація і аварійне відновлення
  • Підтримка PowerShell
  • Автоматичне виявлення серверів