Навколо компанії Acronis  та її продуктів в інтернеті зібрано багато міфів. Ми вирішили розібратися в деяких із них і дати достовірні відповіді на найбільш поширені питання в мережі.

МІФ №1: Acronis – це російська компанія

– Коли була заснована компанія і де знаходиться головний офіс?

Компанія Acronis була заснована в 2003 році у Сінгапурі і зареєстрована у Швейцарії в 2008 році. В даний час її штат налічує більше 1500 співробітників, в 25 офісах, в 18 країнах світу.

МІФ №2: Рішення Acronis “не дружать” з віртуальним середовищем

– Чи так це?

Рішення від Acronis можуть підтримувати найбільшу кількість віртуальних середовищ в порівнянні з аналогічними рішеннями і більш того, здійснюється повна інтеграція з популярними віртуальними середовищами, такими як – Vmware і Hyper-V

МІФ №3: Для роботи з хмарними продуктами потрібен окремий інтерфейс і є обмеження з використання

– Це так?

Якраз однією з переваг у Acronis виступає «консоль управління». Зручний, сучасний інтерфейс, за допомогою якого Ви можете керувати безпекою всієї ІТ-структури, всіма ліцензіями і середовищами, без будь-яких обмежень.

МІФ №4: Кажуть, що дуже важко розгортати і тестувати продукти Acronis

– Це дійсно правда?

Швидше за все, люди, які це говорять, навіть і не пробували продукти Acronis. Справа в тому, що «сервер управління», встановлюється в три кліка і щоб розгорнути структуру, необхідно вказати IP адресу, логін, пароль, і система сама знайде всі компоненти. Чи потрібні якісь спеціальні знання? Ні! Якщо все ж є сумніви, то наші технічні фахівці, з радістю допоможуть розгорнути рішення і проведуть навчальну екскурсію щодо продукту.

МІФ №5: Acronis найшвидше резервне копіювання і відновлення в порівнянні з аналогічними рішеннями

Ось тут все вірно! В якійсь мірі, це все завдяки вбудованій технології моментальних знімків SnapAPI і новому формату резервного копіювання під назвою Archive3 (* .tibx), який може зберігати резервні копії даних в дуже оптимізарному вигляді.

Вибирати та оцінювати програмні рішення по недостовірній інформації з соціальних мереж є великою помилкою. Щоб оптимально оцінити роботу продукту, необхідно, в першу чергу, скачати й протестувати рішення.

За додатковою інформацією та з питань придбання рішень Acronis звертайтеся до наших фахівців +380 (44) 383 4410 або sales@softico.ua.