FastReport Lazarus

Ви можете придбати ліцензії FastReport® Lazarus, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним партнером Fast Reports Inc. в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Генератор звітів FastReport® Lazarus є сучасне рішення для впровадження Business Intelligense в програмне забезпечення будь-якого рівня. Ми створили його з урахуванням більшості потреб розробників, які бажають використовувати готові компоненти для звітних засобів. Саме FastReport Lazarus при всій своїй простоті, зручності і малому розмірі дистрибутива, здатний забезпечити належний функціонал і швидкість роботи на практично будь-якому сучасному комп’ютері.

Багатство можливостей + простота використання! Оцініть повний список ваших переваг з FastReport Lazarus!

Швидке і надійне ядро ​​для виробництва звітів

Так, саме для виробництва! FastReport спеціально оптимізований і щодня багаторазово тестується для швидкісного формування важких корпоративних звітів реального бізнесу! Якщо ваші клієнти хочуть отримувати звіти швидко – то тільки FastReport! Всі ці можливості одного тільки движка побудови звітів:

  • Бенд-орієнтований генератор звітів. Широкий вибір типів бендів дозволяє побудувати звіт будь-якого рівня складності.
  • Побудова звіту повністю з коду (code-based reports) багатосторінкові і багатошаблонні звіти.
  • Зведені (крос-таб) звіти. Дозволяють будувати табличні звіти зі складними (складовими) заголовками, використовуючи дані з одного джерела.

І всі ці можливості можна комбінувати навіть в одному звіті!

Дизайнер звітів

Повноцінний сучасний редактор, інструментарій який включає величезну кількість коштів для візуального оформлення, створення, налаштування і зміни шаблонів звітів. Ви можете дати всі можливості дизайну звітів користувачам вашого додатка! простий і зрозумілий класичний інтерфейс – бізнес користувачі люблять відразу почати працювати з додатком, а не півроку вивчати нововведення!

Майстри створення звітів – ще простіші, ніж у візуальному дизайнері – покроково! Окремі вкладки «дизайн звіту», «підключення до бази даних» та «редагування коду звіту». Ви отримуєте справжнє повноцінне середовище розробки звітів!

Інструменти і об’єкти звіту: об’єкт “Текст” може показувати одну або кілька рядків тексту. Він може містити текст упереміж з виразами і полями БД, підтримує прості HTML-теги (b, i, u, strike, sub, sup, font color). Підтримуються всі види вирівнювання тексту, обертання тексту під довільним кутом, заливка, обрамлення. фігура, лінія, таблиця, «прапорець», зображення, градієнт, зведена таблиця, штрих-коди і т. д. посилання на об’єкти-сторінки всередині звіту і за його межі

Не знайшли необхідний вам об’єкт? Не біда! Завдяки зручній відкритій архітектурі і докладній документації ви самі можете додати-доопрацювати потрібний об’єкт! Відчуйте вашу інформацію!

Безпека

Ми приділяємо велику увагу захищеності ваших даних.

Вихідний код. Редакції Professional і Enterprise продукту включають в себе всі вихідні коди FastReport. Це дуже зручно для компаній, що бажають адаптувати його під свої потреби. Будьте повністю впевнені в програмному забезпеченні!

Звіти мають доступ тільки до вказаних вами даних і тільки на читання.

Гнучкість та інтерактивність вбудований інтерпретатор скрипта, що підтримує 4 мови: PascalScript, C ++ Script, BasicScript, JScript. Діалогові форми, Drill-Down (що розкриваються) звіти, виклик іншого звіту з детальною інформацією з вікна перегляду одним кліком миші. Гнучка і відкрита архітектура.

Якщо наявних можливостей FastReport мало, то можна їх розширити: створити і підключити до звіту свої об’єкти, функції, движки БД. успадкування шаблонів звітів ваші звіти можуть не залежати від програми, а ваш додаток не вимагає перекомпіляції при зміні вимог користувача до звітів. Ви можете передати зі своєї програми в звіт будь-які дані, як статичні, так і мінливі від запису до запису.

Інтернаціональність

UNICODE. Звіт може бути на будь-якій мові світу і навіть на декількох мовах одночасно, підтримуючи справжню інтернаціональність! Інтерфейс FastReport локалізований на десятки мов, а формат файлів локалізації дозволяє самостійно внести зміни або додати переклад документація і файли довідки перекладені англійською, німецькою, польською та російською мовами.

Підтримка операційних систем сімейства Windows і Unix (тільки для Lazarus).