Alteryx Connect

Ви можете придбати ліцензії Alteryx Connect, звернувшись у відділ продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку із низки виробників.

Характеристики

Alteryx Connect платформа для спільного дослідження даних, що дозволяє легко знаходити інформаційні активи і ділитися рекомендаціями всередині підприємства, тим самим оптимізуючи робочі процеси.

Повний опис

Alteryx Connect поєднує в собі міць метаданих із людським розумінням для фіксації видів інформації, яку містять дані, де вони беруться, хто їх використовує і як вони застосовуються. За допомогою мережі можна обмінюватися і використовувати свої знання про організацію. Alteryx Connect дозволяє виявляти все, що міститься в аналітичному процесі – дані, аналітичні програми, робочі процеси, макроси, візуалізації і приладові панелі – простіше, ніж коли-небудь раніше.

Швидке отримання інформації шляхом підключення до даним, аналитики та контексту

Незважаючи на те, що організація генерує, зберігає та отримує доступ до більшої кількості даних, ці дані часто приховані для людей, яким вони потрібні для ухвалення важливих бізнес-рішень.

Alteryx Connect дозволяє виявляти важливі дані разом із командою, швидко отримувати доступ до активів і вивчати дані, щоб всі чітко розуміли їхню якість, походження та сертифікацію. Шляхом створення організаційного стандарту, який визначає, як співробітники знаходять дані, обмінюються і взаємодіють із ними, ви можете скоротити час, що витрачається на пошук важливих даних і активів.

За допомогою Alteryx Connect кожен співробітник компанії може внести свій істотний внесок у підвищення якості та надійності даних шляхом ранжирування даних, установки міток і вирішення питань, а також коментувати використання даних.

Використанняе наскрізного аналітичного процесу

Рішення Alteryx Connect, що доступне як закрита хмара, локальне рішення, або як доповнення до сервера Alteryx Server, допомагає отримати максимальну користь від даних. Щойно ви отримаєте доступ до даних, зможете довіряти їм і розуміти їх, ви зможете повною мірою реалізувати можливості самостійного аналізу, а ваше керівництво зможе використовувати ці дані для отримання конкурентних переваг.

Поєднуючи каталогізацію даних із найкращою у своєму класі підготовкою даних і вдосконаленою аналітикою, Alteryx дозволяє використовувати існуючі аналітичні робочі процеси і отримати детальне уявлення про те, як організація використовує і споживає дані.