Zillya! Антивірус для бізнесу

Ви можете придбати ліцензії Zillya! Антивірус для Бізнесу, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним партнером Zillya! Антивірус в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Zillya! Антивірус для бізнесу – сучасне антивірусне рішення для захисту бізнесу та державних структур від вірусів і кіберзагроз.

Повний опис

Zillya! Антивірус для Бізнесу – програмний продукт, призначений для захисту обчислювальних машин, в подальшому – комп’ютерів користувачів, в локальній мережі організації від шкідливого програмного забезпечення. Передбачає централізоване управління антивірусним захистом з комп’ютера системного адміністратора.

Основні можливості:

 • автоматичне (віддалене) і локальне (ручне) встановлення антивірусного захисту на комп’ютери. Дистанційна установка – установка клієнтських частин на комп’ютери через мережеве з’єднання (установка через мережу). Локальна установка – установка через запуск інсталятора клієнтської частини на комп’ютерах, які необхідно захистити;
 • можливість управління клієнтськими частинами через мережу Інтернет;
 • можливість контролю стану захисту комп’ютерів мережі: запуск сканування, перегляд поточних подій, історії, черг поставлених завдань, виконання дій над знайденими загрозами, налаштування програмних і системних правил для компонентів захисту, індивідуальне налаштування клієнтських частин антивірусу з адміністративної панелі;
 • створення груп, дозволяє виконувати групове управління комп’ютерами в мережі.

Zillya! Антивірус для Бізнесу складається з трьох взаємопов’язаних частин:

 • Адміністративна частина (панель адміністратора).
 • Серверна частина.
 • Клієнтська частина.

У таблиці нижче наведені визначення та загальна характеристика складових частин програмного продукту.

Компонент Загальна характеристика 
Адміністративна частина (Панель адміністратора) Визначення: центр управління клієнтськими частинами і налаштуваннями антивірусного сервера. Встановлюється на комп’ютері, з якого буде здійснюватися управління антивірусним захистом.

Ключовий функціонал: дозволяє адміністратору системи віддалено встановлювати клієнтські частини на комп’ютери мережі, налаштовувати індивідуальні та групові параметри захисту, переглядати стан захисту комп’ютерів в мережі, застосовувати дії до виявленого шкідливого програмного забезпечення, отримувати консолідовано статистику по активності шкідливого програмного забезпечення.

Місце в системі захисту: панель адміністратора приймає команди для комп’ютерів-клієнтів від адміністратора мережі, після чого передає їх серверної частини. Також вона приймає і відображає дані, передані комп’ютерами-клієнтами через Північну частину адміністратору, наприклад, інформацію про події та статистику.

Серверна частина Визначення: службова програма, встановлена ​​на комп’ютері з доступом до мережі Інтернет, яка об’єднує собою всі клієнтські частини, завантажує і поширює оновлення, передає команди з Панелі адміністратора на Клієнтські частини. Серверна частина не має графічної оболонки.

Ключовий функціонал: забезпечує виконання завдань, призначених з Панелі адміністратора для комп’ютерів-клієнтів і зворотню взаємодію цих складових.

Місце в системі захисту: забезпечує зв’язок між панеллю адміністратора і комп’ютерами-клієнтами.

Клієнтська частина Визначення: складова продукту Zillya! Антивірус для Бізнесу, яка безпосередньо забезпечує захист комп’ютера від шкідливих програм.

Ключовий функціонал: забезпечує виявлення і знешкодження шкідливого програмного забезпечення, попереджає його проникненню на комп’ютер.

Місце в системі захисту: безпосередньо виконує функції антивірусного захисту на комп’ютері користувача.

Zillya! Антивірус для Бізнесу здійснює захист робочих станцій (комп’ютерів) кінцевих користувачів. Клієнтська частина програмного продукту містить системи і модулі, які запобігають проникненню, виявляють та знешкоджують шкідливе програмне забезпечення. Даними системами і модулями є:

Файловий монітор Сторожовий.

Є системою перевірки файлів в реальному часі, що призначений для виявлення вірусів та іншого шкідливого програмного забезпечення, яке намагається потрапити на комп’ютер. Сторожовий відстежує запущені процеси, файли, які створюються і відкриваються, блокує і видаляє загрози «на льоту», не даючи шкідливому програмному забезпеченню створити власні файли на диску.

Сторожовий виконує функцію онлайн-сканера, який забезпечує безперебійний захист комп’ютера від проникнення потенційних загроз з різних джерел.

Брандмауер (мережевий екран).

Програмний модуль, що забезпечує:

 • контроль за доступом встановлених на комп’ютері програм до мережі. Брандмауер відстежує всі спроби додатків отримати доступ до мережі, контролюючи як вхідний, так і вихідний трафік;
 • захист від несанкціонованих зовнішніх атак. За замовчуванням брандмауер дозволяє додаткам тільки вихідний трафік. Це захищає систему від спроб отримати до неї доступ ззовні, оскільки будь-які вхідні запити блокуються;
 • можливість встановлювати загальні налаштування для всіх додатків в системі.

Налаштування брандмауера з Панелі адміністратора здійснюється окремо для кожного Клієнта. Налаштування брандмауера можуть бути змінені в Клієнтської частини, якщо це не заборонено Адміністратором або якщо Користувач комп’ютера-клієнта має пароль, встановленим для Клієнтів адміністратором.

WEB-фільтр.

Програмний модуль, що забезпечує:

 • блокування небезпечних сайтів. У Zillya! Антивірус для Бізнесу є можливість блокувати доступ до потенційно небезпечних сайтів, блокуючи його завантаження при перегляді в браузері;
 • блокування потенційно небезпечного контенту з підозрілих сайтів. Деякі сайти додаються в базу Zillya! Антивірус для Бізнесу як підозрілі, або як сайти, які мають шкідливий контент. Якщо сайт знаходиться в такому списку, користувач зможете його відвідувати, переглядати сторінки, зображення, але не зможе завантажити з цього сайту програми, архіви, документи та інші файли, які можуть нести загрозу комп’ютера;
 • створення власного списку сайтів, що блокуються. У WEB-фільтрі є можливість крім вбудованої бази сайтів, що блокуються, створити власний список таких сайтів, які користувач з яких-небудь причин вважатиме шкідливими.

USB-захист.

Додатковий модуль для захисту комп’ютера від загроз, що поширюються через підключення змінних носіїв інформації: Flesh-накопичувачів і т.д.

Клієнтські частини Zillya! Антивірус для Бізнесу також містять додаткові можливості для забезпечення захисту, а саме:

 • Евристичний аналізатор – додатковий програмний модуль, заснований на технології евристичного аналізу, використовується для розпізнавання нових та невідомих загроз. Евристичний аналізатор перевіряє файли за схожими характеристиками. При виявленні певної кількості схожих даних в файлі він приймає рішення, що дана програма схожа на шкідливу. Zillya! Антивірус для Бізнесу може виявити шкідливі програми, які ще не були додані в антивірусну базу.
 • Диспетчер завдань та Диспетчер автозавантаження – утиліти, що розширюють функціонал програми та допомагають користувачеві краще контролювати процеси в системі. Диспетчер завдань необхідний для контролю над запущеними на комп’ютері програмами, а за допомогою Диспетчера автозавантаження можна переглядати інформацію про програми, які автоматично запускаються при старті операційної системи.

Системні вимоги:

Мінімальні технічні вимоги до комп’ютера, на який встановлюється Серверна частина з панеллю адміністратора:

 • Операційна система: Windows XP SP2 / SP3, Windows Vista x86 / x64, Windows 7 x86 / x64, Windows 8 (8.1 в тому числі) x86 / x64, Windows 10 x86 / x64, Windows 2003 Server x86 / x64, Windows 2008 Server x86 / x64, Windows 2012 Server x86 / x64
 • Частота процесора: 1,5 ГГц
 • Оперативна пам’ять: 1 Гб
 • Місце на жорсткому диску: 120 Мб

Мінімальні системні вимоги до комп’ютера, на який встановлюється Клієнтська частина:

 • Частота процесора – 1 ГГц або вище
 • Оперативна пам’ять – 512 Мб або більше
 • Місце на жорсткому диску – 120 Мб
 • Операційна система – Windows XP SP2 / SP3, Windows Vista x86 / x64, Windows 7 x86 / x64, Windows 8 (8.1 в тому числі) x86 / x64, Windows 10 x86 / x64