Xen Orchestra

Ви можете придбати ліцензії Xen Orchestra, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Xen Orchestra – це безагентне рішення, яке надає інструменти для адміністрування та отримання повного огляду всієї інфраструктури XenServer.

Повний опис

Xen Orchestra включає в себе безліч функцій для побудови звітів по інфраструктурі XenServer. Численні панелі для моніторингу дозволяють уникати можливих проблем в роботі системи. Миттєве відображення показників продуктивності хоста, віртуальної машини або сховища забезпечує можливість перевірки навантаження на інфраструктуру за кілька хвилин.

Xen Orchestra також включає функціонал для резервного копіювання інфраструктури і навіть розробки плану для аварійного відновлення даних.

Xen Orchestra надає інструменти, необхідні для перенесення інфраструктури XenServer в cloud. Кілька постачальників аутентифікації, ACL, управління групами та багато інших функцій перетворять інфраструктуру віртуальних машин в повністю кероване Сloud-рішення.