WinGate VPN

Ви можете придбати ліцензії WinGate VPN, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

WinGate VPN – проксі-сервер, який дає можливість вирішувати робочі питання не виходячи з дому за допомогою доступу до даних в офісі через безпечне SSL-з’єднання.

Повний опис

Програмне забезпечення WinGate VPN дозволяє з’єднувати віддалені офіси, отримувати доступ до ресурсів і принтерів з будь-якої точки світу і підключатися до офісної мережі з дому за допомогою SSL-з’єднання і зашифрованих тунелів. Продукт WinGate VPN надає простоту установки і використання, функціональність і гнучкість. WinGate VPN працює з усіма версіями Windows від 95 і вище як самостійна система або в якості складової частини WinGate Proxy Server. Рішення WinGate VPN є оптимальним для компаній, які потребують захищеної мережевої комунікації між своїми офісами, для домашніх користувачів, що встановлюють захищені P2P-підключення до віддалених ПК, і для домашніх або мобільних співробітників, яким потрібно безпечно виходити на дистанційний зв’язок з офісними робочими станціями.

Основні характеристики:

  • Зручне VPN-рішення. WinGate VPN легко встановлюється, більшість налаштувань VPN виконуються автоматично, при цьому забезпечується необхідна гнучкість і функціональність. За короткий час WinGate VPN дозволяє разом з’єднати мережі, наприклад, мережі віддалених офісів або домашній комп’ютер з ноутбуком через модем, для простого і безпечного обміну даними. WinGate VPN використовує новітні захищені протоколи і тунельні технології. Залежно від налаштування користувачі можуть отримувати доступ до загальних ресурсів мережі, таких як файли і папки, підключати мережеві диски або брати участь в іграх по мережі.
  • Проста установка. Незалежно від того, чи запущений продукт в якості самостійної системи або в якості частини WinGate Proxy Server, WinGate VPN – один з продуктів по організації віртуальних приватних мереж, що легко налаштовуються. WinGate підтримують більшість інтернет-підключень (модеми, бездротові, ISDN і ADSL), коректно працює з корпоративним брандмауером і маршрутизатором NAT / DSL.
  • Вбудований брандмауер. WinGate VPN поставляється з вбудованим брандмауером, щоб захищати кожен елемент VPN. Крім того, WinGate містить засоби моніторингу в реальному часі, що показують деталі VPN-з’єднань і поточний статус VPN-тунелів. Адміністратори отримують повний контроль над кожною частиною комунікації і можуть легко перевіряти коректність функціонування VPN.
  • Додаткова підтримка MS Networking. WinGate VPN спрощує використання мережевого оточення уздовж VPN без додаткової установки і налаштування серверів MS або WINS. Сполучне UDP-мовлення дозволяє з’єднувати всі мережі так, ніби вони знаходяться в одному фізичному мережевому сегменті.
  • Промисловий захист. WinGate VPN використовує промислові стандарти, захищені SSL-з’єднання і сертифікати X.509 для підключення та валідації VPN-користувачів. Продукт задіє 128-бітові тунелі даних, зашифровані методом Twofish, забезпечуючи необхідну безпеку і швидкість.