WinGate Proxy Server

Ви можете придбати ліцензії WinGate Proxy Server, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Програмне забезпечення WinGate Proxy Server – це повноцінне рішення по управлінню доступом в Інтернет, що відповідає всім вимогам сучасного бізнесу до комунікації, контрою, безпеки та електронній пошті.

Повний опис

WinGate Proxy Server містить інтегрований шлюз і сервер комунікації. Опції ліцензування WinGate Proxy Server є гнучкими і легко конфігуруються під існуючий бюджет на IT-витрати великого або малого підприємства. Крім того, WinGate Proxy Server підходить для домашнього використання.

Основні характеристики:

  • Надання загального доступу в Інтернет. WinGate Proxy Server легко відкриває загальний доступ для більшості підключень, дозволяючи безлічі користувачам одночасно переглядати web-сайти, отримувати пошту і обмінюватися миттєвими повідомленнями, як ніби вони безпосередньо підключені до Інтернету. WinGate Proxy Server працює як зі звичайним модемним підключенням, так і з високошвидкісним широкомовним рішенням. WinGate Proxy Server керує запитами від широкого діапазону web-додатків та інтернет-протоколів, таких як web-браузери, програми для спілкування, FTP та SSL. WinGate Proxy Server також підтримує онлайн-ігри на основі DirectPlay і трансляції аудіо / відео в реальному часі.
  • Контроль доступу в Інтернет. За допомогою бази даних користувачів WinGate Proxy Server і політики безпеки адміністратори можуть обмежувати і контролювати доступ користувачів до web-сайтів. WinGate Proxy Server записує всі події в системний журнал, дозволяє в реальному часі переглядати діяльність користувачів і легко проводити аудит історії інтернет-активності. Це робить WinGate Proxy Server оптимальним рішенням для інтернет-кафе і мережевих адміністраторів, яким необхідний чіткий контроль використання Інтернету.
  • Захист. WinGate Proxy Server поставляється з вбудованим мережевим екраном (брандмауером) для забезпечення захисту від зовнішніх атак хакерів та інших вторгнень з Інтернету. Крім того, захист мережі можна розширити додатковими модулями, що придбані окремо, які будуть сканувати всі вхідні дані на віруси або фільтрувати небажаний вміст. Це гарантує, що співробітники знаходяться в безпеці і використовують Інтернет за призначенням.