Windows 10

Ви можете придбати ліцензії Windows 10, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним партнером Microsoft в Україні зі статусом Gold Partner. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Windows 10 – це найкраща на сьогоднішній день ОС Windows, повна версія якої, як завжди, доступна. Перейдіть на Windows і досягніть більшого.

Повний опис

Отримайте нову покращену систему Windows, оновивши свою версію до Windows 10. Ви тут же відчуєте, що система Windows 10 вже знайома вам як користувачу Windows; однак вона відкриває більш індивідуальний підхід і виводить все, що вам вже подобається в Windows 7 і 8, на абсолютно новий рівень.

Функції доступні тільки в Windows 10:

 • Записки. Записки дозволяють записувати і зберігати чудові ідеї і робити важливі начерки.
 • Нічний режим. Миттєво перемикайте додатки зі світлого режиму в темний, який відмінно підходить для роботи в темряві, наприклад вночі або в літаку.
 • Елементи управління музикою на екрані блокування. Тепер, якщо на заблокованому пристрої грає музика, ви можете керувати відтворенням прямо з екрану блокування. Слухайте музику без перешкод.

Вдихніть життя у свої ідеї

Windows Ink Workspace дозволяє оперативно використовувати Записки, Альбом і Малюнок на екрані. Малюйте, робіть записи і правте свої ідеї, не даючи думці вислизнути з допомогою Office.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО WINDOWS INK

Завдяки Hello ваш пароль – посмішка

З Windows Hello вам не потрібен пароль для входу. Отримати доступ до своїх пристроїв з Windows тепер легше і безпечніше.

ПРЕДСТАВЛЯЄМО WINDOWS HELLO!

Більше ніж браузер

Microsoft Edge – це сучасний браузер, створений для Windows 10. Це не просто веб-браузер, він відрізняється зручністю налаштування, високою швидкістю відгуку і призначений для ефективної роботи в Інтернеті.

ОЗНАЙОМИТИСЯ З БРАУЗЕРОМ MICROSOFT EDGE

Краща версія Windows для ігор

Грайте в нові ігри з Xbox в Windows 10 з істинним дозволом 4K. Беріть участь в житті спільноти геймерів за допомогою програми Xbox. А також грайте, де завгодно, використовуючи домашній стрімінг і функцію Xbox Play Anywhere.

ОЗНАЙОМИТИСЯ З XBOX В WINDOWS 10

Кращі програми для великих справ

Знаходьте улюблені програми в Магазині Windows – універсальному ресурсі для комп’ютера, планшета, телефону і Xbox One. Завантажуйте популярні безкоштовні і платні програми, програмне забезпечення для комп’ютерів, ігри для Xbox і ПК, фільми, телесеріали і новітню музику.

ОЗНАЙОМИТИСЯ З ДОДАТКАМИ ДЛЯ WINDOWS 10

Найбільш повний захист. Будучи найбезпечнішою з усіх однойменних версій, Windows 10 пропонує найбільш повний захист – включаючи антивірусні програми, брандмауер, Захисник Windows і антифішингові технології – і все це вбудовані безкоштовні функції.

ДІЗНАТИСЯ ПРО КОМПЛЕКСНУ СИСТЕМУ БЕЗПЕКИ

 • Клавіатура емодзі. У новій клавіатурі емодзі змінений шрифт і додані категорії виразних і грайливих емодзі, а також підвищена чіткість і додані варіанти відтінків шкіри. Доступно для 25 мов.
 • Єдине розташування для всіх дій. Центр повідомлень надає швидкий доступ до всього необхідного, наприклад стосується повідомлень про електронну пошту, з додатків і Захисника, – і все це в зручному місці праворуч від панелі завдань.
 • Працюйте на ноутбуці як на планшеті. Режим планшета забезпечує плавне сенсорне управління на планшеті, трансформері або ноутбуці з сенсорним екраном. Додатки плавно масштабуються, а екранні функції адаптуються для зручності навігації.

Системні вимоги:

 • Процесор: як мінімум 1 ГГц або SoC.
 • ОЗУ: 1 ГБ (для 32-розрядних систем) або 2 ГБ (для 64-розрядних систем).
 • Місце на жорсткому диску: 16 ГБ (для 32-розрядних систем) або 20 ГБ (для 64-розрядних систем).
 • Відеоадаптер: DirectX версії не нижче 9 з драйвером WDDM 1.0.
 • Дисплей: 800 x 600.