Вбудована аналітика

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії Вбудована аналітика звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором продуктів Вбудована аналітика в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Вбудована аналітика інтегрує потужні можливості BI безпосередньо в ваші програми, продукти і веб-портали. Надайте клієнтам і партнерам потужне аналітичне рішення з самообслуговуванням, яке легко налаштовується, інтегрується і впроваджується.

Повний опис

Запропонуйте кращий BI досвід

Вбудовані та інтерактивні аналітичні можливості Tableau дозволяють створювати безперебійну взаємодію з вашими продуктами. Дозвольте вашим клієнтам задавати питання і знаходити конструктивні відповіді.

Використовуйте ваші ресурси по максимуму

Зосередьте увагу своїх співробітників на основних продуктах замість того, щоб створювати BI-рішення з нуля. Компанія Tableau є лідером у своїй галузі, на 100% орієнтованим на сучасну аналітику.

Збільште доходи і продуктивність

Створюйте диференційовані пропозиції, які принесуть додатковий дохід від існуючих продуктів. Пошук нових можливостей для бізнесу за допомогою монетизації даних.

Можливість гнучкого і надійного масштабування

Вбудовуйте аналітику в ті продукти, які ви або ваші клієнти вже використовуєте. Tableau інтегрується з існуючими технологіями з універсальною системою єдиної аутентифікації, безпекою на корпоративному рівні і можливостями до роботи в великих масштабах.

Швидко створюйте – швидше виведете на ринок

Створюйте високопродуктивні дашборди Tableau протягом декількох годин, а не днів. Налаштуйте інтеграцію вбудованої аналітики з JavaScript API, управління користувачами і контентом можна автоматизувати за допомогою API REST.

Контроль доступу до даних

За допомогою організації захисту даних на рівні джерела (USER FILTER) і налаштування прав доступу різних груп користувачів на сервері, Tableau дозволяє створювати дашборди один раз, а потім завантажувати відфільтровані дані відповідно до прав доступу кожного користувача. Таким чином, ви створюєте тільки один дашборд, а користувачі бачать лише ті дані, які призначені для них.

Корисні ресурси та співтовариство

У співтоваристві Tableau ви зможете отримати відповіді на всі питання, що виникають на кожному етапі, від стадії планування інтеграції BI до розгортання. Його підтримують команда професіоналів і просто фанатів, які люблять Tableau. Вони навчають, підтримують і надихають усіх інших.