Usabilla

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії Usabilla звернувшись до відділу продажів SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію з ліцензування, а також технічну підтримку за низкою виробників.

Характеристики:

Миттєві відгуки по всіх можливих цифрових каналах. Usabilla – це рішення для зворотного зв’язку з користувачами для збору якісних і кількісних відгуків користувачів по цифрових каналах, включаючи веб-сайти, програми та електронну пошту.

Повний опис

Заснована в 2009 році, компанія Usabilla є провідним цифровим рішенням “Voice of Customer”, якому довіряють великі бренди по всьому світу. Офіси розташовані в Нью-Йорку, Лондоні, Берліні, Амстердамі і Сіднеї.

У квітні 2019 року Usabilla була придбана SurveyMonkey, світовим лідером у галузі програмного забезпечення для досліджень.

За допомогою зворотного зв’язку з користувачами клієнти Usabilla можуть використовувати програмне забезпечення, щоб дізнатися, що хочуть користувачі. Usabilla надає такі функції, як:

  • налаштування форми зворотного зв’язку;
  • функційність знімків екрану;
  • зворотний зв’язок на сторінці;
  • безліч типів налаштовуваних опитувань і багато іншого.

Більш ніж 20 000 клієнтів по всьому світу використовують рішення “Voice of Customer” від Usabilla, щоб поліпшити взаємодію з користувачем, підвищити конверсію і задоволеність клієнтів.