Управління додатками

Ви можете придбати ліцензії Управління додатками, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Локальні і хмарні рішення, які використовують відділи ІТ і команди DevOps для контролю продуктивності серверів і додатків.

  • Комплексне програмне забезпечення для управління додатками, що надає детальні аналітичні відомості про продуктивність в складних динамічних середовищах. Скорочуйте час пошуку та усунення несправностей і підвищуйте продуктивність важливих для бізнесу додатків.
  • Завдяки вбудованій підтримці понад 100 додатків, що охоплює фізичні, віртуальні і хмарні середовища, керувати корпоративними додатками стало ще простіше.
  • Здійснюйте раннє виявлення вузьких місць продуктивності, швидко виявляйте основні причини та проактивно вирішуйте проблеми до того, як вони вплинуть на кінцевих користувачів.
  • На відміну від інших інструментів управління додатками, за допомогою Applications Manager можна отримувати точні відомості про те, як ваші користувачі взаємодіють з вашими додатками за допомогою моніторингу дій реальних користувачів. Забезпечуйте стабільну продуктивність ваших додатків і безперебійну роботу служб.
  • Отримуйте аналітичні дані про планування потужності і тенденції, необхідні для розширення бізнесу, і будьте завжди на крок попереду конкурентів.