TSPrint

Ви можете придбати ліцензії TSPrint, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

TSPrint – це рішення для RDP друку для термінального сервера. Просте у впровадженні та використанні, доповнене простою системою ліцензування.

Повний опис

TSPrint – один з лідерів серед рішень для віддаленого друку. Підвищіть стабільність серверів без постійних установок драйверів друку на будь-якому термінальному сервері. Користувачі зможуть самі відправляти документи на друк без допомоги системного адміністратора.

Основні характеристики:

  • Друк без драйверів. Немає необхідності ставити драйвера на кожній машині і на кожен принтер, просто розгорніть клієнтський агент TSPrint.
  • Покращена продуктивність. Більше не треба буде чекати друку до нескінченності. TSPrint стискає інформацію, що відправляється, в рази збільшує швидкість реакції принтерів.
  • Просте і швидке розгортання. Готове рішення з коробки. Можливість розгортання по корпоративній мережі через MSI пакет.
  • Працює в будь-якій мережі. TSPrint використовує технологію Microsoft Virtual Channel, що означає гарантоване підключення до будь-якого термінального сервера.
  • Відкриття на локальній машині. Опція «open on a locally» дозволяє відкрити документ на локальній машині при першій наявній нагоді додатком.
  • Передача файлів. Відправка файлів на локальну машину простим натисканням правої кнопки миші.