TIBCO Spotfire

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії TIBCO Spotfire звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

TIBCO Spotfire – досвід на основі ШІ, заснований на пошуку з вбудованою обробкою даних і розширеною аналітикою.

Повний опис

TIBCO Spotfire® є найбільш повним аналітичним рішенням на ринку і дозволяє кожному швидко і легко візуалізувати нові зміни в даних.

Вигоди

  • Підключайте та візуалізуйте більше даних

Створюйте та аналізуйте нові дані: файли, реляційні бази даних і бази даних NoSQL, OLAP, Hadoop, веб-сервіси, хмарні додатки. Потокові дані, такі як IoT, соціальні мережі і обмін повідомленнями, легко об’єднують статичні дані для контекстного аналізу в реальному часі з використанням потоків даних Spotfire.

  • Аналізуйте дані так, як зручно саме вам

Мультимодальний інтерфейс дозволяє вам вибрати спосіб взаємодії з даними незалежно від того, шукаєте ви за допомогою Natural Language Query, використовуючи рекомендації на основі AI або вручну. Ви самі вибираєте відповідний для вас UI.

  • Отримайте миттєву інформацію з ШІ

Масштабований і надійний механізм штучного інтелекту виявляє взаємозв’язок в даних і миттєво формує їх візуалізацію

  • Рішення складних проблем

Використовуйте розширену аналітику, не будучи експертом. Геоаналітика використовує методи машинного навчання і статистики за допомогою вбудованого R-движка і TIBCO Statistica ™. Використовуйте дані в реальному часі та розширюйте можливості бізнес-аналітики.

  • Створення спеціалізованих додатків

Використання готові можливості та багаті API для надання керованих додатків, орієнтованих на процеси, які керують діями в декількох системах.