TIBCO Cloud™ Mashery

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії TIBCO Cloud ™ Mashery звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

TIBCO Cloud ™ Mashery – хмарна нативна платформа API, яку ви можете розгорнути, де завгодно і керувати API з будь-якої точки.

Повний опис

TIBCO Cloud ™ Mashery – хмарна нативна платформа API, яку ви можете розгорнути, де завгодно і керувати API з будь-якої точки.

TIBCO Cloud ™ Mashery надає провідні на ринку можливості управління API повного життєвого циклу для підприємств, які впроваджують хмарні методи розробки і розгортання, такі як DevOps, Microservices і Containers. Його багатий набір можливостей включає в себе створення API, виробництво, безпеку і аналітику вашої програми API.

Вигоди

  • Розгортання в будь-якому місці

Рішення може бути розгорнуто в будь-якій загальнодоступній хмарі, приватній хмарі або в контейнері локально, а також сумісно з будь-яким PaaS.

  • Зручне управління API

Керувати API через єдину панель незалежно від того, де вони працюють.

  • Орієнтований на хмару дизайн

Розробляйте і впроваджуйте свої API та мікросервіси швидше з платформою API, розробленою для хмарних інструментів і процесів DevOps.

  • Корпоративні масштаби і безпека

Розробляйте і поставляйте свою програму API в необмежених масштабах, використовуючи кращі в своєму класі можливості безпеки API.

  • Бізнес API®

Внутрішнє управління цифровими інноваціями на основі API, розвиток партнерських відносин B2B, створення нових бізнес-моделей і розширення каналів поширення.

  • Динамічність цифрового бізнесу

Використовуйте стратегію на основі API, щоб зв’язати ваше підприємство з каталогом інтерактивних, розрахованих на багато користувачів сервісів, які дозволяють швидко впроваджувати інновації в темпі цифрових технологій.