TIBCO Cloud™ Integration

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії TIBCO Cloud ™ Integration звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

TIBCO Cloud ™ Integration прискорює процес інтеграції.

Повний опис

TIBCO Cloud ™ Integration прискорює процес інтеграції, дозволяючи більшій кількості людей в вашому бізнесі об’єднувати ваші інформаційні ресурси незалежно від того, де вони розміщені.

Вигоди:

  • Розширення можливостей широкого кола користувачів з урахуванням досвіду, що дозволяє їм самостійно інтегрувати програми і дані.
  • Підключення до своїх інформаційних ресурсів незалежно від того, де ви їх розміщуєте, з можливістю розгортання додатків інтеграції локально, в контейнерах або в загальнодоступних хмарах, безсерверних середовищах і периферійних пристроях.
  • Скористайтеся перетворюючою силою API-інтерфейсів, щоб створити основу, яка допоможе вашому бізнесу швидше працювати і адаптуватися, автоматизувати процес прийняття рішень і використовувати дані для стимулювання інновацій за рахунок швидкого об’єднання технологічних послуг з використанням стандартних інтерфейсів.

TIBCO Cloud Integration підтримує сотні варіантів інтеграції для додатків і технологій, включаючи CRM, ERP, системи маркетингу та електронної комерції, бази даних, текстові файли і стандарти, такі як REST, OData і XML.