TechValidate

Ви можете дізнатися ціну та купити ліцензії TechValidate звернувшись у відділ продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію з ліцензування, а також технічну підтримку із низки виробників.

Характеристики:

TechValidate – це програмна платформа для автоматизації маркетингового контенту, яка дозволяє організаціям B2B автоматично генерувати маркетинговий контент.

Повний опис

Заснована у 2007 році, TechValidate створила автоматизовану платформу для збору даних про клієнтів, отриманих із різних джерел – від тематичних досліджень до відгуків та оглядів – для подальшого використання по каналах маркетингу і продажів. Компанія нараховує понад 50 співробітників, офіс розташований в Емерівіллі, штат Каліфорнія.

TechValidate від SurveyMonkey – це платформа SaaS, яка допомагає створювати достовірний контент із прямих рефералів, отриманих безпосередньо від клієнтів. Найращий спосіб довести цінність продукту – це почути голоси задоволених клієнтів, і TechValidate використовує цей зворотний зв’язок для створення публічного маркетингового забезпечення. Серед клієнтів компанії IBM, HP і Fujitsu.