TeamViewer

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії TeamViewer звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором продуктів TeamViewer в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Продукти TeamViewer забезпечують універсальне рішення для різних сценаріїв в одному пакеті програмного забезпечення: віддалене обслуговування, оперативна підтримка, доступ до комп’ютерів, що працюють без оператора, робота в режимі домашнього офісу, інтерактивні конференції, демонстрації, сеанси навчання, а також спільна робота.

Повний опис

TeamViewer працює з широким колом операційних систем (Windows, Mac OS, Linux, Chrome OS, iOS, Android і BlackBerry OS) та підтримує міжплатформенні підключення ПК до ПК, мобільного пристрою до ПК і навпаки. Налагодження та запуск проходять автоматично, програма працює навіть за брандмауерами і автоматично виявляє будь-які конфігурації проксі-сервера.

Включені всі оновлення в рамках однієї і тієї ж основної версії.

Невисока плата за ліцензію TeamViewer швидко окупиться завдяки економії часу та відсутності додаткових витрат. Для приватних користувачів програмне забезпечення абсолютно безкоштовно.

Вам не потрібно турбуватися про брандмауери, заблоковані порти або маршрутизації NAT – TeamViewer завжди встановить підключення до віддаленого комп’ютера.

TeamViewer оптимізує якість відображення та швидкість передачі даних в залежності від типу підключення до мережі. Забезпечує максимально можливу продуктивність від з’єднань LAN до підключення до інтернету з мобільного пристрою.

Головними особливостями TeamViewer є:

 • Інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс. Насолоджуйтесь ультрасучасним інтерфейсом користувача, який зрозуміло організований, простий у використанні, підтримує сенсорне введення і швидко працює.
 • Висока продуктивність. Розумне підключення і маршрутизація, ефективне використання пропускної здатності, швидка передача даних і автоматичні коригування якості забезпечують оптимальний алгоритм взаємодії з користувачем.
 • Високий рівень безпеки. TeamViewer використовує відкритий / закритий ключ RSA 2048 для обміну даними, AES (256 біт) для наскрізного шифрування сеансу, випадкові паролі для одноразового доступу, додаткову дворівневу перевірку справжності та управління доступом за допомогою білого і чорного списків.
 • Інтернаціональність. TeamViewer доступний більш ніж на 30 мовах і підтримує інтернаціональні розкладки клавіатури, що робить його ідеальним рішенням для міжнародного використання.

ПОРІВНЯННЯ ВЕРСІЙ

Business
ідеальне рішення для приватних осіб та малого бізнесу
Premium
для досвідчених користувачів і невеликих робочих груп
Corporate
для великих груп і компаній з розвиненою IT-інфраструктурою
 • 1 користувач
 • 1 канал для сеансу
 • Одне робоче місце
 • Один ліцензований користувач
 • Один ліцензований користувач може ініціювати підключення
 • Один відкритий сеанс одночасно
 • Кілька користувачів (на необмежене число пристроїв)
 • 1 канал для сеансу
 • Декілька робочих місць
 • 15 ліцензованих користувачів
 • Один ліцензований користувач може ініціювати підключення
 • Кілька облікових записів користувачів (на необмежене число пристроїв)
 • 3 канали для сеансу
 • 30 ліцензованих користувачів
 • Троє ліцензованих користувачів можуть ініціювати підключення
 • До трьох відкритих сеансів одночасно

Інтерактивні конференції, спільна робота, навчання та демонстрації

Вам доступна будь-яка опція – від комерційних демонстрацій до сеансів навчання і великих міжнародних конференцій з 25 учасниками.

Дізнайтеся, чому понад 200 мільйонів користувачів довіряють TeamViewer!

Плануйте і організовуйте онлайн-конференції

Організовуйте тренінги, презентації та інтерактивні наради за допомогою TeamViewer. Конференц-зали, транспортні витрати і тривалі поїздки безповоротно пішли в минуле. Надсилайте посилання доступу на онлайн-конференцію по електронній пошті всім учасникам, де б вони не знаходилися. Вносьте заплановані зустрічі в календар Outlook автоматично, щоб не пропустити жодної важливої події.

Незаплановані онлайн-конференції

Вам невідкладно знадобилося оперативне рішення щодо поточного проекту? Ви можете почати інтерактивну конференцію, відеодзвінок або телеконференцію за допомогою одного кліка і запросити своїх колег та ділових партнерів приєднатися до вас. Таким чином, ви зможете заощадити дорогоцінний робочий час, оскільки ніхто з учасників не повинен залишати свого робочого місця. Інтерактивна передача інформація в режимі реального часу дозволить уникнути випадкових непорозумінь.

Діліться ідеями за допомогою звуку і зображень

Пожвавите свої конференції і демонстрації за допомогою різноманітних доступних інструментів: відеодзвінки, VoIP, чат, телеконференції, біла дошка, спільний доступ до файлів та скріншоти. Перебуваючи в будь-якому місці, члени вашої команди можуть працювати продуктивно за рахунок інтерактивних конференцій.

Перебуваючи в дорозі, візьміть участь за допомогою мобільного телефону

За допомогою додатків TeamViewer для iPhone, iPad і «Андроїд» ви, ваші колеги або ділові партнери зможуть легко брати участь в конференціях, навіть перебуваючи в дорозі. Ви більше ніколи не пропустите важливу інформацію, зберігаючи при цьому гнучкість і мобільність. Візьміть участь в бліц-конференції, навіть якщо ви не за своїм робочим столом.