Zextras Team Pro

Ви можете придбати ліцензії Zextras Team Pro, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Zextras Team Pro це розрахований на багато користувачів текстовий і відеочат, перетворює Zimbra в потужну систему онлайн-зустрічей на рівні підприємства через канали, віртуальні переговорні і миттєві наради.

Повний опис

Team Pro інтегрована в веб-пошту і підтримує відправку повідомлень через браузер.

Розумна і гнучка Бічна панель дозволяє користувачам отримувати доступ до останніх розмов, а виділений інтерфейс дозволяє створювати групи, починати нові розмови і отримувати доступ до віртуальних переговорних і каналів.

Віртуальні переговорні дозволяють всім підключеним користувачам обмінюватися повідомленнями, здійснювати відеодзвінки і ділитися екранами.

Адміністратори можуть визначити, скільки користувачів можуть приєднатися до віртуальної переговорної і створити постійний простір: можна створювати бізнес-простори і організовувати їх в канали, в яких люди можуть обмінюватися думками, інформацією і обмінюватися файлами зі свого Drive.

Канали можуть використовуватися як для загальних тем, так і для конкретних проектів.

Кожен канал пов’язаний зі своїм власним простором, можна організувати зустріч в будь-який час за участю всіх учасників.

Team спочатку підтримується Zextras backup.

Мобільний додаток Team, розроблене Zextras для пристроїв на базі Androidі iOS, надає мобільним користувачам можливість залишатися на зв’язку в будь-який час.

Миттєва нарада дозволяє організувати відеодзвінки з користувачами, які не належать до однієї інфраструктури Zimbra: запрошені користувачі можуть взяти участь в зустрічі, пройшовши за створеним посиланням, без необхідності встановлювати спеціальне програмне забезпечення і без використання послуг третіх осіб.

На відміну від віртуальних переговорних, вміст Миттєвої наради не впливає на обсяг пам’яті і не зберігається. Після закінчення зборів згенерований URL більше недоступний.

Повний набір функцій Team Pro доступний в Zextras Suite Pro.

Team Basic входить в усі пакети програм і включає в себе чат 1:1, який підтримує не тільки текстові повідомлення та смайлики, але і обмін файлами і відеодзвінки один на один.