Tableau Server

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії Tableau Server звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним Bronze Partner продуктів Tableau Server в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Tableau Server – це сервер на якому публікується аналітика (може знаходитися в хмарі або на стороні клієнта).

Повний опис

Tableau Server – це сервер на якому публікується аналітика (може знаходитися в хмарі або на стороні клієнта).

Основні характеристики

  • Безпечне підключення до будь-якого джерела даних – локально або в хмарі. Можливість працювати з популярними корпоративними джерелами даних, такими як Cloudera Hadoop, Oracle, AWS Redshift, Teradata, Microsoft SQL Server та інші. Веб-конектор даних і API для доступу до сотень джерел даних.
  • Централізоване управління усіма метаданими і правилами безпеки. Можливість надавати рекомендовані дані для клієнтів. Оптимізація робочого середовища.
  • Tableau інтегрується з існуючими протоколами безпеки незалежно від того, використовується Active Directory, Kerberos, OAuth або іншою стандартною таблицею. Можливість управління аутентифікацією на рівні користувача і групи. Забезпечення безпеки бази даних за допомогою дозволів на передачу даних і фільтрації на рівні рядків.
  • Гнучке розгортання і локально, і в хмарі.
  • Потужний моніторинг і управління. Платформа Tableau легко розгортається, масштабується і контролюється. Легко відслідковувати і керувати контентом, користувачами, ліцензіями і продуктивністю. Швидке управління дозволами для джерел даних і контенту та візуальне спостереження за використанням.