Tableau Prep

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії Tableau Prep звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором продуктів Tableau Prep в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Tableau Prep був розроблений як інтуїтивно зрозумілий інструмент для підготовки даних, який дозволяє здійснювати очищення, перетворення і об’єднання даних, відстежуючи їх стан на кожному кроці

Tableau Prep складається з двох продуктів: Tableau Prep Builder для побудови потоків даних і Tableau Prep Conductor для планування, моніторингу та управління потоками по всій організації.

Повний опис

Tableau Prep Builder

Об’єднуйте, формуйте та очищайте ваші дані для подальшого аналізу.

3 скоординовані області дозволяють бачити дані з деталізацією на рівні рядка, характеристику кожного стовпчика, весь процес підготовки даних.

У вас є можливість також вибрати режим відображення, в якому буде зручніше вирішити поставлену задачу.

Tableau Prep Builder входить до ліцензії Tableau Creator.

Оперативний результат виконаної роботи

При очищенні даних ви можете відредагувати значення прямо в профільній панелі. Дане коректування збережеться в метаданих, і буде застосовано в результуючому файлі.

За умови об’єднання джерел, інформація щодо доданих та виключених значень наочна. Ви можете змінити тип об’єднання і відразу побачити результат.

З кожною дією ви миттєво бачите, як змінюються ваші дані, навіть при роботі з джерелом в мільйон рядків.

Працюйте краще і грамотніше

Використовуйте інтелектуальні функції для виправлення загальних проблем підготовки даних. Tableau Prep Builder використовує нечітку кластеризацію, щоб перетворити повторювані завдання, такі як угруповання за вимовою або написанням, поділ полів за ідентифікатором, в операції, що виконуються одним клацанням миші.

Підключіться до більшої кількості даних

Підключайтеся до локальних даних або розміщених в хмарі, чи то база даних або електронна таблиця. Доступ, об’єднання і очищення різних даних відбувається звичайним перетягуванням, без необхідності в написанні коду. Частина операцій з обробки даних Tableau Prep Builder передає на сторону базу даних, що збільшує швидкість обробки і продуктивність потоку.

Залишайтеся в потоці вашого аналізу

Залишайтеся в потоці вашого аналізу. За допомогою Tableau Desktop вам буде легко провести свій висновок даних, поділитися ним з іншими користувачами через Tableau Server або Tableau Online. Просте спільне використання знижує навантаження і допомагає подолати розрив між підготовкою даних та аналізом, що дозволяє досягти кращих результатів в бізнесі.

Tableau Prep Conductor

Публікуйте, плануйте, контролюйте та керуйте вашими потоками даних.

Tableau Prep Conductor – частина Data Management Addon, ліцензія на який докуповується окремо.

Публікація і налаштування потоків на своєму сервері

З Tableau Prep Conductor у вас з’являється можливість публікувати і запускати потоки в середовищі свого сервера. Обмін джерелами стане безпечним, завдяки використанню засобів контролю на Tableau Server або Tableau Online.

Створіть середовище, в якому кожен у вашій організації зможе працювати з попередньо підготовленими і актуальними даними.

Tableau Prep Conductor є частиною Data Management Add-on

Створення розкладу для запуску потоків

Ви можете створити розклад для запуску своїх потоків для своєчасного оновлення інформації. Завдяки Tableau Prep Conductor ви зможете автоматизувати процес підготовки даних, щоб дані завжди були актуальними, перетвореними і готовими для аналізу.

Моніторинг потоків адміністратором сервера

На сервері з’являться додаткові інструменти і сторінки, необхідні адміністратору сервера для контролю за процесом запуску потоків на сервері, перевірки історії оновлень. Для них також є можливість налаштувати оповіщення, яке повідомляє відповідального у разі збою в процесі запуску опублікованого потоку.