SyncMate Expert

Ви можете придбати ліцензії SyncMate Expert, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним партнером Eltima Software в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

SyncMate Expert – рішення, призначене для синхронізації даних декількох пристроїв під управлінням різних операційних систем.

Повний опис

SyncMate Expert – це єдине програмне забезпечення для синхронізації Mac, яке дозволяє одночасно синхронізувати Mac з кількома пристроями (пристрої Android, необмежену кількість пристроїв iOS, інших комп’ютерів Mac, будь-яких пристроїв MTP і змонтованих сховищ).

SyncMate Expert може синхронізувати дані не тільки з численними пристроями, але також з онлайн-обліковими записами і хмарними сховищами. Синхронізувати дані з обліковим записом Outlook і Office 365, сховищем iCloud, обліковим записом Google (підтримується Google Диском) і з обліковим записом Dropbox.

SyncMate Expert дозволяє синхронізувати календарі, нагадування, контакти, закладки Safari, iTunes, фотографії, а також читати і керувати SMS-повідомленнями, відправляти текстові повідомлення і переглядати історію дзвінків. Крім того, SyncMate пропонує синхронізувати пристрої автоматично у фоновому режимі.